Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-07-16

Londono transportas pelnosi iš užmaršių keleivių

  
Londono transportas pelnosi iš užmaršių keleivių Pamiršus prieš ir po kelionės pažymėti viešojo transporto bilietą, laukia nemaloni staigmena.

Keleiviai, besinaudojantys bevielėmis banko kortelėmis (angl. wireless bank card) viešajame transporte, to nežinodami dažnai sumoka daugiau nei reikėtų. Įeinant arba išeinant pro stoties vartu,s pamiršus arba netaisyklingai prilietus banko kortelę, už kelionę nuskaitomas daug didesnis mokestis.

Kaip praneša naujienų portalas standard.co.uk, užmaršūs keleiviai per pastaruosius aštuonis mėnesius Londono viešojo transporto kompanijai „uždirbo” beveik 8 mln. svarų sterlingų. Naudojantis naujosiomis Londono viešojo transporto technologijomis, vien tik spalio - gegužės mėnesiais, net 1,38 mln. kelionių buvo laikomos „nebaigtomis”.
Kasdien viešuoju transportu besinaudojančio komunikacijų vadovo Beno Schofieldo nuomone, toks siekis pasipelnyti iš viešojo transporto permokų yra neteisingas.
 
„Beviele banko kortele naudojausi, kai lankiau mamą. Stotyje nebuvo specialių vartų, todėl netyčia pamiršau pažymėti bilietą”, - pasakojo B. Schofield’as. Jo nuomone, Londono viešojo transporto kompanija turėtų informuoti, kur dingsta permokos už bilietus, jei jų negali gražinti keleiviams.
 
Viešojo transporto bilietai, integruoti į bevielias banko korteles, yra daug patogesnis būdas apmokėti už viešojo transporto keliones. Naudodami tokią kortelę keleiviai gali gauti įvairių nuolaidų, tačiau tam, kad nereikėtų ašaroti dėl permokos už kelionės bilietą, būtina nepamiršti pažymėti bilieto prieš kelionę ir po jos.
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai