Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-04-08

Londono transportas: neatsargūs vairuotojai kelia pavojų keleiviams

  
Londono transportas: neatsargūs vairuotojai kelia pavojų keleiviams Vidutiniškai „Londono transportas” dėl autobusų sulaukia apie 5,000 nusiskundimų per metus.
Autobuso vairuotojas stabdė taip stipriai, jog 6 mėn. kūdikis su vėžimeliu „nuskrido” per visą autobusą ir nukrito and grindų.

Neatsargūs Londono viešųjų autobusų vairuotojai sukelia vis daugiau eismo nelaimių. Portalo standard.co.uk pateiktais duomenimis, tik per dvi savaites „Londono transportas” (angl. Transport of London) sulaukė per 250 nusiskundimų iš autobusais besinaudojančių nepatenkintų keleivių.

ron; nusiskundimų buvo apie vairuotoją, kuris stabdė taip stipriai, jog 6 mėn. kūdikis su vėžimeliu „nuskrido” per visą autobusą ir nukrito and grindų. Vairuotojas pasibaisėjusiai mamai atsakė, kad taip jis vairuoja visada.
Taip pat buvo apskųstas autobuso vairuotojas, kaip įmanydamas greičiau važiavęs žiedinėje sankryžoje prieš eismą. Keleiviai pranešė ir apie vairuotoją, kuris buvo taip susidomėjęs šaligatviu einančia moterimi, kad partrenkė šalimais važiuojantį dviratininką.
 
 
 
Tai tik keli pavyzdžiai iš 250 per dvi savaites gautų nusiskundimų. 37 pranešimai gauti dėl greičio viršijimo, 13 pranešimų dėl važiavimo degant raudonos spalvos šviesoforo signalui, 3 asmenys pranešė apie vairuotojus, kurie prie vairo naudojosi išmaniaisiais telefonais.
Vidutiniškai „Londono transportas” sulaukia apie 5,000 nusiskundimų per metus. Viešojo transporto įmonė teigia, kad šis iš pirmo žvilgsnio didelis skaičius turi būti suvokiamas 2.4 milijardo kasmet įvykstančių autobusų kelionių kontekste.
 
Nors pastaruoju metu Londone itin padaugėjoviešųjų miesto autobusų sukeltų incidentų, „Londono transporto” autobusų skyriaus vadovas Mike’as Westonas sakė, kad: „Anksčiau minėti statistiniai duomenys yra ištraukti iš konteksto. Per metus Londone autobusai įvykdo 2.4 milijardo kelionių. Mieste 700 skirtingų maršrutų kasmet važinėja daugiau nei 8,700 autobusų.”
 
„Keleivių pasitenkinimas mums yra labai svarbus. „Londono trasportui" rūpi kiekviena kelionė”, - pridėjo „Londono transporto” vadovas.
 
  

Žymos: Autobusai, Londono transportas

Komentarai

Naujausi straipsniai