Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-05-12

Londono transportas: Geležinkelių darbuotojai vėl grasina streiku

  
Londono transportas: Geležinkelių darbuotojai vėl grasina streiku Geležinkelių darbuotojai planuoja streiką dėl atlyginimų.
Valdžiai būtų pats metas pradėti rimtai žiūrėti į šią problemą ir keisti siūlymą dėl algų.

Gyventojams gali tekti susidurti su geležinkelių tinklų trukdžiais Jungtinėje Karalystėje, mat profsąjungų nariai nubalsavo už visuotinį streiką, - pranešė portalas standart.co.uk.

Geležinkelio tinklų darbotojai, kurie yra profsąjungos nariai 92 proc. balsų palaikė streiką. Viešojo transporto darbuotojai jau kurį laiką siekia geresnių darbo sąlygų bei didesnio užmokesčio. Tai bus pirmasis rimtas iššūkis naujai suformuotai vyriausybei. Jei streikas tikrai įvyks, besinaudojantys traukiniais susidurs su milžinišku transporto chaosu.
Transporto profsąjungos generalinis sekretorius Mickas Cashas sakė: „Tai yra svarbus pareiškimas ir įrodymas, kad žmonės yra pikti dėl neužtikrintumo. Valdžiai būtų pats metas pradėti rimtai žiūrėti į šią problemą ir keisti siūlymą dėl algų. Žmonėms turi būti užtikrintos kokybiškos gyvenimo sąlygos ir padorus darbo užmokestis. Dabar profsąjungos vadovybė svarstys, kokių tolimesnių veiksmų imtis dėl streiko.“
 
Profsąjungos atstovai turi septynias dienas pranešti ar imsis streiko.
 
 
  

Žymos: Londonas, Viešasis transportas, Streikas

Komentarai

Naujausi straipsniai