Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-10-02

Londono šią savaitę laukia didžiulis išbandymas

  
Londono šią savaitę laukia didžiulis išbandymas
© Flickr nuotr.
Sustojus metro, Londono gatvėse turėtų kilti tikras chaosas.
Streikas truks visą parą

Šią savaitę Londone vienai dienai visiškai sustos visos metro linijos, todėl neabejojama, kad mieste kils didžiulis sąmyšis.

Ketvirtadienį, spalio 5-ąją iš karto po vidurnakčio prasidės metro darbuotojų streikas, kuris truks visą parą, jo metu sustos visos linijos. Metro – pagrindinė milijoninio miesto keleivinio transporto rūšis, tad dienai Londono gatvės turėtų virsti tikru chaosu.
Šio streiko iniciatorė – metro vairuotojus vienijanti profsąjunga, kuri tokiu būdu protestuoja prieš, jų manymu, netinkamas darbo sąlygas, dėl kurių derybos vyksta jau pusantrų metų. Siekiama geresnio metro darbuotojų apmokėjimo bei 4 dienų darbo savaitės.
 
Maža to, dėl streiko antradienį ir ketvirtadienį sustos ir Londoną su priemiesčiais jungiantys geležinkelio transporto kompanijos „Southern Rail“ traukiniai, taip įnešdami dar daugiau sumaišties.
 
Autobusai, DLR ir antžeminiai (overground) traukiniai kursuos pagal įprastinį grafiką, tačiau baiminamasi, jog jų eismą pakoreguos dėl metro streiko išaugę keleivių srautai.
 
  

Žymos: Streikas, Londono metro, keleivinis transportas

Komentarai

Naujausi straipsniai