tiesa.com   |   BBC   |   2014-02-04

Londono policija šokiruota – vyras išspirtas iš antro autobuso aukšto

  
Londono policija šokiruota – vyras išspirtas iš antro autobuso aukšto Daug matę sostinės policininkai buvo nustebinti nusikaltėlio jėgos.

CCTV kameros užfiksavo neįtikėtiną nusikaltimą, kurio įvykdymas, policijos teigimu, pareikalavo milžiniškos nusikaltėlio jėgos ir įniršio. Iš dviaukščio Londono autobuso antrojo aukšto išmestas vyras, - pranešė BBC žinios.

 Video įraše matyti kaip vyras krenta iš antrojo autobuso aukšto, važiavusio šiaurės Londone, netoli Finsbury parko. Įvykį nufilmavo iš paskos važiuojančiame autobuse įtaisyta CCTV kamera. Keisčiausius ir žiauriausius nusikaltimus fiksuojantys pareigūnai per BBC laidą „Kelių valdovai: važinėjimas Londono gatvėmis“ policininkai parodė ir aptarė šį nusikaltimą.
Detektyvas Tony‘is Barunas, Transporto saugumo komandos pareigūnas, savo srities specialistas laidos kūrėjams sakė: „Tai stebina. Nors mes kasdien matome žiaurumą, tai mūsų duona ir sviestas, tokie žiaurūs ir netikėti vaizdai vis dar šokiruoja“.
 
„Visi žinome, kad labai pasistengus autobusų langai gali būti išstumti. Tačiau matyti kaip kažkas stengėsi taip stipriai, kad su langu išstūmė ir suaugusį vyrą bei visą lango rėmą... Nieko panašaus iki šiol nesu matęs“, - pridėjo detektyvas. Pareigūnai džiaugėsi, kad paskui važiavęs autobusas spėjo sustabdyti ir nepervažiavo pro langą iškritusio vyrą, kuris, gulėdamas gatvėje, vos galėjo pajudėti.
 
Video įrašą iš įvykio galite pažiūrėti čia:
 

  

Žymos: Londonas, Viešasis transportas, Nusikaltimai, Video,

Komentarai

Naujausi straipsniai