Tiesa.com   |   Standard.co.uk.   |   2017-07-18

Londono oro uostą sukaustė chaosas

  
Londono oro uostą sukaustė chaosas
© @PhobeSwindon nuotr.
Kylant vienam iš lėktuvų sprogo padanga.
Šiuo metu darome viską, kad keleiviai galėtų sėkmingai išskristi iš oro uostų ir servisas grįžtų į normalų ritmą.

Pirmadienį viename užimčiausių Londono oro uostų vyravo sąmyšis. Po to, kai kylant lėktuvui susprogo vieno jo ratų padanga, buvo nukelti kiti skrydžiai, lėktuvai priversti naudotis atsarginiu pakilimo ir nusileidimo taku, o žmonės ilgas valandas laukti.

tu sprogo „Air Canada Rouge” avialinijų lėktuvo padanga. Tuo metu lėktuvas kilo iš Gatwick oro uosto į Torontą. Praėjus šiek tiek mažiau nei valandai lėktuvas buvo priverstas įvykdyti avarinį nusileidimą tame pačiame oro uoste.
Dėl avarinio nusileidimo, buvo atidėti daugelis skrydžių. Minios keleivių vėlų pirmadienio vakarą oro uoste daugiau nei aštuonias valandas laukė vėluojančių lėktuvų.
 
Oro uostas pranešė, kad daro „viską, ką gali”, tačiau į normalų servisą tikisi grįžti tik trečiadienį.
 
„Galime patvirtinti, kad „Air Canada Rouge” skrydis1925 Gatwickas-Torontas, Boeingas 767 su jame esančiais 282 keleiviais, sėkmingai nusileido atgal į Gatwicko oro uostą.
 
@georgiadicker_ nuotr. @georgiadicker_ nuotr.
Laikantis standartinių avarinės situacijos taisyklių, lėktuvo įgula paprašė pagalbos tarnybų budėti avarinio lėktuvo nusileidio metu.
Šiuo metu darome viską, kad keleiviai galėtų sėkmingai išskristi iš oro uostų ir servisas grįžtų į normalų ritmą”, - sakė oro uosto atstovas.
 
 
 
  

Žymos: Avarinis nusileidimas, Gatwick oro uostas, keleiviniai lėktuvai

Komentarai

Naujausi straipsniai