Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2015-08-12

Londono metro vyko žirklėmis apsiginklavusio nusikaltėlio medžioklė

  
Londono metro vyko žirklėmis apsiginklavusio nusikaltėlio medžioklė Incidentas įvyko Finsbury Park metro stotelėje, šiaurės Londone.

Antradienį britų transporto policija visame Londono metro medžiojo vyrą, įtariamą pasikėsinus į senuko gyvybę Finsbury Park stotelėje. Kaip pranešė naujienų portalas theguardian.com, žirklėmis sužalojęs 63-ejų metų vyrą, nusikaltėlis paspruko iš įvykio vietos.

Po daugiau nei valandą trukusios paieškos, ginkluoti pareigūnai sugavo įtariamąjį Heathrow oro uosto metro stotelėje. Dėl pasikėsinimo į žmogaus gyvybę vyras buvo apklaustas iš karto, tačiau britų transporto policija teigė, kad šiuo metu detektyvai vis dar vykdo nuodugnią apklausą. Arešto metu įtariamasis turėjo žirklės, kuriomis, kaip spėjama, ir buvo sužeistas pensininkas.
Incidento metu nukentėjusį vyrą medikai skubiai išvežė į ligoninę. Žirklėmis buvo sužalotas jo veidas ir kūnas, tačiau gydytojai patvirtino, jog pavojus vyro gyvybei negresia.
 
Liudininkas pasakojo apie siaubo iškreiptus keleivių veidus, kuomet jis įlipo į traukinio vagoną. „Iš pradžių atrodė, kad vyko muštynės, tačiau šalia manęs buvę keleiviai matė, jog užpuolikas turėjo kažkokį ginklą. Traukiniui pajudėjus pamačiau kraujo balą, tad akivaizdu, kodėl aplinkiniai buvo šoko būsenoje“.
  

Žymos: Londono metro, Nusikaltimai, Smurtas

Komentarai

Naujausi straipsniai