Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-10-04

Londono metro streikas atšauktas

  
Londono metro streikas atšauktas
© pixabay nuotr.
Londono metro ketvirtadienį veiks įprastu režimu.
Profsąjungos atstovas pabrėžė, kad streiko tikimybė išlieka

Planuotas Londono metro veiklos sustabdymas visai parai atšauktas, nors šios minties vis dar neatsisakoma.

Pagal planą, metro darbuotojų streikas turėjo prasidėti ateinančio ketvirtadienio naktį ir tęstis 24 valandas. Tai reikštų, kad parą neveiktų visos metro linijos, o tai Londone sukeltų tikrą chaosą.
Streiku grasina metro traukinių vairuotojus globojanti profesinė sąjunga, kuri su Londono viešojo transporto organizatoriais (Transport for London) jau ilgiau nei pusantrų metų nesutaria dėl kai kurių darbo sąlygų.
 
Antradienį vakare abi derybų pusės pranešė, kad po eilinio susitikimo padarytos pažangos tokių drastiškų priemonių neprireiks ir streikas atšauktas. Tiesa, profsąjungos atstovas Finn’as Brennan’as pabrėžė, kad streiko tikimybė išlieka darbuotojams nepasiekus savo tikslų.
 
Profsąjunga reikalauja metro personalui suteikti galimybę rinktis 4 dienų darbo savaitę ir sutrumpinti savaitgalio darbo pamainų.
 
Taigi, ketvirtadienį Londono metro veiks įprastu režimu. Tačiau turėtų vykti suplanuoti geležinkelio transporto kompanijų „Southern“, „Merseyrail“, „Arriva Rail North“ ir „Greater Anglia“ darbuotojų streikai, todėl dėl mažesnio traukinių eismo sostinę pasiekti taps sunku priemiesčių gyventojams.
  

Žymos: Streikas, Londono metro, Visuomeninis transportas

Komentarai

Naujausi straipsniai