Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-11-28

Londono metro sistemoje – esminis lūžis

  
Londono metro sistemoje – esminis lūžis
© daintellekt youtube
Keliavimas metro taps dar patogesnis.
Londonas, kol kas vienintelis didmiestis, kuriame gyventojai patekę į metro stotį esančią giliai tunelyje, lieka be ryšio.

Londono Transporto skyriaus atstovai pranešė, kad iki 2019 metų visose metro stotyse esančiose giliai po žeme, pradės veikti 4G ryšys.

Londonas, kol kas vienintelis didmiestis, kuriame gyventojai patekę į metro stotį esančią giliai tunelyje, lieka be ryšio. Dažniausiai metro traukiniuose žmonės žaidžia kompiuterinius žaidimus, skaito laikraščius, klauso muzikos, rašo ar veikia ką nors kita, tačiau jų galimybės naudotis internetu – apribotos.
Ilgą laiką ne vieną klientą piktino tokia situacija, mat kelionės neretai užtrunka ilgai, o verslo sandoriai kartais privalo būti išspręsti čia ir dabar.
 
Londono meras sakė, kad tai ne tik pagerins klientų pasitenkinimą viešuoju transportu, bet ir suteiks jiems daugiau komforto, kuomet bus galimybė naršyti internete ir sužinoti visas naujienas pirmiems.
 
Kol kas tokias paslaugas siūlys didžiausi mobiliojo ryšio tiekėjai Jungtinėje Karalystėje – 3, EEE, T-Mobile, Vodafone.
 
Žinoma, atsiranda ir skeptikų manančių, kad internetas požemyje nėra reikalingas, mat ta yra likusi viena vieta iš nedaugelio, kur gali pabėgti nuo mus supančio ir kaustančio interneto ryšio.
 
  

Žymos: Metro, mobilus ryšys, keleiviai, telefonai

Komentarai

Naujausi straipsniai