tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2013-12-10

Londono metro: per Kalėdas išvengs vairuotojų streiko

  
Londono metro: per Kalėdas išvengs vairuotojų streiko Londono metro vairuotojams už darbą antrą Kalėdų dieną papildomai sumokės po 350£.

Tradicinio metro vairuotojų streiko antrąją Kalėdų dieną bus išvengta po to, kai viešojo transporto vadovybė pažadėjo vairuotojams premiją už darbą šią šventinę dieną.

 Apie 800 Londono metro vairuotojų dirbs gruodžio 26 d., nes jų vadovai pažadėjo kiekvienam papildomai sumokėti po 350 svarų sterlingų. Du metus iš eilės streikuojantys metro darbuotojai ir šiemet grasino tokiais pat veiksmais. Darbuotojų sąjungos atstovai keletą metų derėjosi su vadovybe dėl papildomo užmokesčio nedarbo dienomis.
Traukinių vairuotojų sąjungos atstovas Finnas Brennanas portalui standard.co.uk sakė: „Labai džiaugiamės, kad švenčių dienomis mieste važinės traukiniai. Darbuotojai pasisiūlė savanoriškai dirbti švenčių dienomis, kol kiti jas praleis su šeima“.
 
Londono metro vadovas Philas Huftonas teigė, kad šis susitarimas yra naudingas nepaisant neplanuotų išlaidų. „Tai ekonomiškai neutralus susitarimas, padėsiantis ateityje susitarti su darbuotojais bei Londono gyventojams išvengti transporto nesklandumų“.
 
  

Žymos: Londono metro, Darbas Anglijoje, Streikas,

Komentarai

Naujausi straipsniai