Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-05-06

Londono metro: nepažįstamieji išgelbėjo po traukiniu nukritusią moterį

  
Londono metro: nepažįstamieji išgelbėjo po traukiniu nukritusią moterį Apalpusią ir ant bėgių nukritusią moterį ant platformos užkėlė kiti keleiviai.
Nuo nugriuvimo ant bėgių iki jos grąžinimo ant platformos prabėgo mažiau nei dvi minutės.

Londono metro keleiviai išgelbėjo moterį, kuri nualpo ir nukrito ant traukinio bėgių Edgware Road stotyje.

Rytinio piko metu, laukdama traukinio, moteris neteko sąmonės ir nukrito nuo platformos tiesiai po važiuoti pasirengusiu traukiniu. Tai pastebėję žmonės puolė į pagalbą – vyras nušoko ant bėgių ir moterį užkėlė atgal.
Įvykio liudininkas Patrickas Batemanas socialiniame tinkle „Twitter“ rašė: „Edgware Road stotyje nelaiminga mergina neteko sąmonės ir nukrito tiesiai ant bėgių. Vienas vaikinas (telaimina jį Dievas) iššoko iš traukio, kuriame buvo ir užkėlė ją atgal ant platformos!“.
 
Londono transporto (angl. Transport for London, TFL) atstovai tvirtino, kad moteris rimtų sužalojimų nepatyrė, mat nuo nugriuvimo ant bėgių iki jos grąžinimo ant platformos prabėgo mažiau nei dvi minutės. Traukinių eismas taip pat nebuvo sutrikdytas.
 
Circle, District ir Hammersmith&City linijų operatorius Steve‘as White‘as portalui standard.co.uk sakė, kad nelaimės išvengta dėl žaibiškos keleivių reakcijos. „Vienas vyras išlėkė iš traukinio ir šoko jos kelti, kiti keleiviai, buvę ant platformos, padėjo moterį užkelti į viršų. Moteris patyrė nedidelių sužalojimų, į įvykio vietą iškviesta greitoji pagalba“, - sakė traukinių operatorius.
 
  

Žymos: Nelaimė, Londono metro, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai