Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2012-09-24

Londono Metro keleiviai susidurs su nepatogumais

  
Londono Metro keleiviai susidurs su nepatogumais Londono Victorijos stoties remontas trikdys miestiečių keliones.

Nuo šiandien Londono Victorijos stoties keleiviai susidurs su sunkumais, nes pradedamas šios stoties remontas, kainuosiantis daugiau nei £700 mln. ir užtruksiantis ateinančius šešerius metus, pranešė Standard.co.uk.

Viktorijos stotis – viena iš didžiausių Jungtinės Karalystės stočių, kuria per metus pasinaudoja daugiau nei 137 mln. keleivių. Metro vadovai įspėjo keleivius, kad siekiant sumažinti trukdžius, kylančius dėl atnaujinimo darbų, keleiviams derėtų įsigyti transporto bilietų prieš atvykstant į Victorijos stotį.
Pradėjus atnaujinimo darbus, stotyje vis dar bus galima įsigyti traukinių bei Metro bilietų, tačiau nuo šiandien eilės prie bilietų aparatų bus limituotos. Iki šiol padaryta nemažai pakeitimo darbų, tačiau šią savaitę stoties statybos plėsis ir užims dalį Pietinės stoties dalies.
 
Visi penki stoties įėjimai veiks, tačiau nuo šiandien uždaromi laiptai, vedantys į stotį iš Wilton Road. Nuo kito mėnesio bus sumažinama veikiančių eskalatorių. Eskalatoriai, vedantys iki Circle, Victoria bei District linijų platformas bus pradėti remontuoti ir vienu metu veiks tik vienas iš jų.
 
Londono Metro darbų vadovas Howardas Collinsas sakė, kad iki 2018 metų planuojama pakeisti didžiąją dalį Victorijos stoties. Stotyje bus suremontuotos ir išplėstos trys esamos bilietų salės, o Šiauriniame sparne pastatyta nauja. Taip pat bus įrengti devyni nauji eskalatoriai bei septyni liftai.
 
 
  

Žymos: Londonas, Metro

Komentarai

Naujausi straipsniai