Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-09-23

Londono metro: grasinama nauju streiku

  
Londono metro: grasinama nauju streiku Profsąjungos nepranešė tikslaus laiko, kada įvyks dar vienas visuotinis metro streikas.

Londono metro darbuotojai įspėjo, kad imsis naujų veiksmų ir surengs streiką dėl užsitęsusių darbų uždarant bilietų pardavimo kasas metro stotyse.

Darbuotojų profsąjungos atstovų teigimu, derybos su Londono metro trunka per ilgai. Kompanija paliko darbuotojus nežinioje vykdydami bilietų prekybos vietų uždarymo ir etatų mažinimo programą.
 
Kol kas nežinoma, kada tiksliai įvyks streikas, tačiau profsąjungos nesiruošia nusileisti. Anksčiau planuota atsisakyti dirbti viršvalandžius, tačiau šis sumanymas atšauktas. Profsąjungų atstovai tikino, kad metro darbuotojai nustos dirbę viršvalandžius jau nuo rugsėjo 24 d.
 
 
Londono metro vyriausias vykdomasis direktorius Philas Huftonas paskelbė, kad derybos su profsąjunga tebesitęsia. „Pastaruosius dešimt mėnesių mes derimės su profsąjungomis. Ir toliau stengsimės įtraukti visus darbuotojus į kompanijos modernizavimo planus bei stengsimės pagerinti metro keleivių aptarnavimą“, - portalui standard.co.uk sakė direktorius.
 
Vadovas pridūrė, kad kompanija užtikrina, jog nevykdys priverstinių atleidimų ir išlaikys visus darbuotojus, kurie norės likti: „Visi, norintys dirbti, galės ir toliau tai daryti, tik turės būti lankstesni. Svarbiausia yra – diskutuoti ir ieškoti išeities, o ne grąsinti nekaltus keleivius liečiančiais veiksmais“.
 
TIESA primena, kad profsąjungos atstovai su Londono metro veda derybas nuo metų pradžios. Darbuotojai per tą laiką jau sukėlė vieną beveik savaitę trukusį streiką bei grasino dar keliais, tačiau pastarieji buvo atšaukti.
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Streikas, Londono metro

Komentarai

Naujausi straipsniai