Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-11-13

Londono metro: 13 valandų gėręs darbuotojas atėjo į darbą

  
Londono metro: 13 valandų gėręs darbuotojas atėjo į darbą Girtas dirbęs Liverpulio stoties kontrolierius atsipirko bauda.

Vienos iš didžiausių Londono metro stočių kontrolierius darbe pasirodė neblaivus po 13 valandų trukusios draugo gimtadienio šventės. Anksčiau dėl šio darbuotojo atleidimo profsąjungų atstovai grąsino pradėti visuotinį streiką, teigdami, kad vyras atleistas neteisėtai.

Liverpool stoties traukinių valdymo patalpoje dirbęs asistentas Stephenas Burke‘as atvyko į darbą anksti ryte nepaisant to, kad buvo dvigubai girtesnis nei leistina norma. 57-erių vyras teisme prisipažino, kad visą birželio 26 d. praleido vartodamas alkoholį ir numigęs vos tris valandas atėjo į darbą.
 
Pasak kolegų, metro darbuotojas kalbėjo garsiai ir buvo piktas. Vyras buvo atsakingas už stoties valdymo pultą, CCTV kamerų stebėjimą bei galimus incidentus. Londono Magistratų teismas išgirdo kolegų skundus, kuomet jie šokiruoti vyro elgesio iškvietė policiją. Kaltinamasis darbo vietoje teisinosi, kad jis gėrė norėdamas suvaldyti stresą darbe.
 
Prokurorė Arlene DeSilva teisme tikino, kad S. Burke‘as sukėlė bendradarbių nepasitenkinimą bei pavojų metro keleiviams. „Jis prisipažino visą praėjusią dieną vartojęs alkoholį, nes bandęs numalšinti įtampą. Kolegos pasiteiravo ar jis nejuokauja, tačiau vyras paprašė būti išleistas namo“, - kaltinančiąją citavo portalas standard.co.uk.
 
Metro kontrolierius teisme prisipažino kaltas ir išvengė didesnės bausmės. Už šį nusižengimą baudžiama iki šešių mėnesių laisvės atėmimo, tačiau vyrui įsakyta sumokėti £300 baudą ir teismo išlaidas. Vėliau pirmą kartą teisėsaugos akiratin patekusio vyro laukia darbo etikos komisarų svarstymas.
 
  

Žymos: Teismas, Londono metro, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai