Tiesa.com   |   Standard.com   |   2016-06-09

Londono meras jau laužo rinkiminius pažadus

  
Londono meras jau laužo rinkiminius pažadus S. Khanas jau spėjo nuvilti savo rinkėjus.
S. Khano pažadas įšaldyti dieninių, savaitinių ir bevielių transporto bilietų kainas nebus išpildytas.

Vienas pagrindinių neseniai išrinktojo Londono mero Sadiq Khano rinkiminių pažadų buvo įšaldyti jau ir taip nepaprastai dideles transporto bilietų kainas keliems ateinantiems metams. Tačiau paaiškėjo, kad merui vieno pagrindinių pažadų įvykdyti nepavyks.

Tūkstančiai pasipiktinusių rinkėjų išreiškė nepasitenkinimą meru vos po kelių jo darbo savaičių, - pranešė Standard.co.uk.
Pasirodo, S. Khano pažadas įšaldyti dieninių, savaitinių ir bevielių transporto bilietų kainas nebus išpildytas. Trečiadienį Londono vadovas pripažino, kad transporto bilietų kainos nedidės tik vienkartiniems bilietams.
 
Savo rinkiminėje kompanijoje S. Khanas rašė: „Iki 2020-ųjų už transportą nemokėsite nei vieno cento daugiau, nei mokate dabar”.
 
Tai reikšia, kad šimtai tūkstančių merą rinkusių rinkėjų buvo apgauti. Tuo tarpu S. Khanas ginasi, kad tai - ne jo įtakos zonoje.
 
„Jaučiuosi labai nusivylusi. Kasdieną darbo reikalais daug keliauju. Iš to, ką jis žadėjo rinkiminės kompanijos metu, tikėjausi, kad kainos tikrai nepakils. Taip elgtis – nesąžininga”, - sakė Londone administratore dirbanti Josette Decker.
 
 
  

Žymos: Londono transportas, Londono meras, Sahiq Khan

Komentarai

Naujausi straipsniai