Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-04-26

Londono maratonas: uždarytas eismas ir kur geriau nestebėti

  
Londono maratonas: uždarytas eismas ir kur geriau nestebėti Bėgikai renka pinigus labdarai: pernai surinkta 53,2 milijono svarų.
9 valandą ryto startuoja atletai rateliuose. Moterys išbėga 9:20., vyrai – 10:10 ryto.

Anglijos sostinę šiandien paralyžiuos Londono maratonas. Jubiliejiniame bėgime iš viso bėgs apie 51 tūkst. atletų. Dėl masinio bėgimo uždaryti kai kurie keliai, keičiasi iš Becktono ir Woolwichio važiuojančių DLR maršrutai, neveiks kai kurios metro atkarpos.

Savo 26,2 mylių distanciją dešimtys tūkstančių bėgikų pradės skirtingose starto vietose Greenwicho Parke ir Blackheathe, pietų Londone. Po trijų mylių jų maršrutai susijungs į vieną.
Kaip pranešė standard.co.uk, pirmąsias šešias mylias maratono bėgikai bėga Greenwiche, o po to – palei Temzę ir nuo Cytty Sarko į viršų iki pat Tower Bridge tilto.
Kirtę įžymųjį tiltą bėgikai jau bus įveikę pusę distancijos, bet jiems dar bus likę tiek pat nubėgti į rytus – Isle of Dogs, ten pasiekti Canary Wharf ir link Monument. Nuo ten – dar maždaug trys mylios ir tada jie pasieks Big Beną bei Buckinghamo rūmus, distancija baigdami The Mall.
 
 
Maratono stebėjimas
 
9 valandą ryto startuoja atletai rateliuose. Moterys išbėga 9:20., vyrai – 10:10 ryto. Tačiau bėgikus mieste bus galima stebėti visą dieną.
 
Vis dėlto nepatariama to daryti Greenwiche ir Cutty Sparkse, nes ten grūsis didžiausios minios.
Nepatariame stoti į žiūrovų gretas ir prie Tower Bridge bei paskutiniame maratono etape – nuo 24-os mylios prie The Mall, nes ten taip pat būna labai daug žmonių.
Canaray Warf maratono atkarpa šiemet taip pat turėjo būti kiek pakeista dėl statybos darbų, tad populiari stebėjimo vieta Heron Quay žiede šiemet uždaryta.
 
Transportas
 
Jau nuo septintos ryto kai kurie keliai, vedantys link bėgimo trasų, yra uždaryti: keliai, vedantys į Upper Thames Street, Tower Hill ir Victoria Embankment, taip pat Rotherhithe tunelis, Towerio, Southwarko ir Westminsterio tiltai.
 
Bakerloo metro linija tarp Queen's Park ir Harrow & Wealdston taip pat bus uždaryta, o DLR traukiniai iš Becktono ir Woolwich Arsenalo maršrutą baigs Poplar stotelėje.
Jei norite pakliūti į maratoną, geriausia išlipti šiose stotelėse: Cutty Sark DLR (tarp 6 ir 7 bėgimo mylių); Canada Water (9 mylia); London Bridge (12 mylia); Tower Hill ir Tower Gateway (13 mylia); Shadwell DLR (tarp 13 ir 22 mylių); Canary Wharf (tarp 14 ir 15 mylių); Limehouse (14 mylia); Crossharbour DLR (18 mylia); Monument (23 mylia); Mansion House (tarp 23 ir 24 mylių); Temple (tarp 23 ir 24 mylių); Charing Cross (24 mylia); Embankment (25 mylia); ir Green Park or St James's Park, kur pakliūsite į finišo tiesiąją.
 
  

Žymos: Londono maratonas, bėgimas

Komentarai

Naujausi straipsniai