Tiesa.com   |   2015-01-13

Londono autobusų vairuotojai piketuoja

  
Londono autobusų vairuotojai piketuoja Londono autobusų vairuotojai surengė 24 val streiką, kurio metu dauguma jų nedirbs.

Sausio 13 d. skelbtas autobusų vairuotojų streikas pradėtas. Londono autobusų darbuotojai jau 4 valandą ryto prie išvažiavimo garažų suformavo piketo eiles ir neišriedėjo į gatves. Vos penki garažai visame Londone nedalyvauja streike ir dirbs kaip įprasta.

Skaičiuojama, kad streike dalyvauja 27 tūkst. vairuotojų, norinčių, kad jiems būtų mokamos vienodos algos nepriklausomai nuo kompanijos, kurios autobusą vairuoja. Veiksmų ėmėsi 18 autobusų kompanijų darbuotojai.
Londono transportas paskelbė, kad šiandien važiuos 30 proc. visų miesto autobusų, tačiau įspėjo, jog sostinėje bus jaučiami dideli trikdžiai. Iš 673 miesto maršrutų važiuos tik 44. Darbuotojai pažadėjo nedirbti nuo 4 valandos ryto sausio 13 d. iki tos pačios valandos sausio 14 d.
 
Profsąjungos įspėjo, kad daugiausia rūpesčių gali kilti keleiviams namo važiuojantiems naktiniais autobusais. Man šiąnakt jų važiuos labai mažai arba išvis nevažiuos. Londono transporto atstovai skatina keleivius išsiruošti į keliones gerokai anksčiau nei įprasta ir prieš tai pasitikrinti savo autobuso maršrutą internete.
 
 
 
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Streikas, Darbas Anglijoje, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai