Tiesa.com   |   2013-04-17

Londoniečių pinigai „pamiršti“ bilietuose

  
Londoniečių pinigai „pamiršti“ bilietuose Nenaudojamose kortelėse paliekami milijonai svarų.

Nė viena kelionė Londono viešuoju transportu neįsivaizduojama be „Oyster“ transporto kortelės. Dėl įvairiausių aplinkybių čia paliekamos milijoninės sumos neišgrynintų pinigų.

„Transport for London“ įmonė suskaičiavo, kad daugiausiai pinigų paliekama ilgai nenaudojamose kortelėse, kurios nebuvo aktyvios daugiau kaip 12 mėnesių. Iš viso nenaudojamose kortelėse guli apie 53 mln. svarų.
Suskaičiuota, kad vien per metus nenaudojamose kortelėse lieka virš 3 mln. svarų, o tai reiškia, kad atgauti nepanaudotus pinigus iš „Oyster“ kortelių vartotojams yra per sudėtinga. Pasak už transportą atsakingų pareigūnų, ne tiesa, kad kiekvienoje metro stotyje yra paprasta išsigryninti pinigus iš transporto kortelių, nes tai užtrunka labai ilgai arba grąžinimas komplikuojasi, jei „Oyster“ kortelė buvo pildyta skirtingais būdais – grynaisiais ir banko kortele.
 
„TfL“ sako tobulinanti grąžinimo paslaugą ir žada, kad nuo šių metų birželio mėnesio susigrąžinti pinigus bus paprasčiau. Visiems nebesinaudojantiems „Oyster“ kortele patariama išsigryninti pinigus kuo anksčiau, nors realiai kortelės neturi konkretaus galiojimo laiko ir tą galima padaryti bet kada.
 
Svarbu žinoti, jog jei kortelė buvo pildoma ir grynaisiais ir kortele, dėl grąžinimo geriausia susisiekti su klientų aptarnavimo centru telefonu: 0343 222 1234.
 
  

Žymos: Londonas, Transportas, Bilietai

Komentarai

Naujausi straipsniai