Tiesa.com   |   Bbc.co.uk   |   2012-11-14

Londoniečiai į darbą keliauja ilgiausiai

  
Londoniečiai į darbą keliauja ilgiausiai Anglijoje, kelionei į darbą žmonės sugaišta vis daugiau laiko.

Neseniai atliktas tyrimas atskleidė, kad londoniečiai kelionei į darbą sugaišta daugiausiai laiko Jungtinėje Karalystėje, pranešė Bbc.co.uk.

Sostinės darbuotojo kelionė į darbą vidutiniškai trunka 75 minutes, kai šalies vidurkis siekia beveik 53 minutes. Greičiausiai darbą pasiekia Velso gyventojai – vidutiniškai per 41 minutę. Per paskutiniuosius penkerius metus labiausiai išaugo Rytų Anglijos darbuotojų vyrų kelionės į darbą trukmė - nuo 4 iki 65 minučių.
Pasak profesinių sąjungų kongreso vadovo Brendano Barbero, dėl kylančių transporto kainų, turėtų mažėti darbuotojų, keliaujančių į darbą piko metu ir tai padėtų sutaupyti laiko ir pinigų sunkiai dirbantiems žmonėms. „Pastebėjome, kad žmonės, įveikiantys ilgesnius atstumus iki darbo vietos, ten praleidžia ir daugiau laiko. Taip pat išaugęs ne pilnu etatu dirbančių vyrų skaičius, patrumpino jų keliones į darbą.“, - sakė jis.
 
Darbuotojų profsąjungų atstovai paragino darbdavius peržiūrėti varginančias darbo praktikas ir taikyti lankstesnes darbo sąlygas. Tikimasi, kad tai padėtų palengvinti toli nuo darbo vietų gyvenančių darbuotojų dalią.
 
 
  

Žymos: Transportas, Darbas, Kelionė, Darbas Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai