Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-03-12

Londone – kelių erelius pažabosiančios kameros

  
Londone – kelių erelius pažabosiančios kameros Viską matančios kameros jau veikia keturiose problematiškose Londono vietose.

Nuo šiol kelių ereliai Londone susidurs su rimta problema – Jungtinės Karalystės sostinės gatvėse jau veikia išmaniosios, viską matančios ir greitį matuojančios dar prieš vairuotojui pristabdant kameros.

Išmaniosios greičio matavimo kameros skirtos gaudyti tokiems vairuotojams, kurie, žinodami, kad kelio priekyje stovi greičio matuoklis, sumažina automobilio greitį tik šioje atkarpoje, o pravažiavę stebėjimo prietaisą greitį ir vėl spaudžia greičio pėdalą.
Šios viską matančios kameros jau veikia keturiose problematiškose Londono vietose: A406 kelyje nuo Hanger Lane iki Bounds Green kelio; A40 kelyje nuo Polish War Memorial iki Paddington slip kelio; A2 kelyje nuo Black Prince iki Tunnel Avenue bei A316 kelyje nuo M3 iki Hogarth žiedo.
 
Vietovės buvo pasirinktos ne atsitiktinai. Pasak „Trasporto Lononui” – tai ypač avaringos kelių atkarpos, todėl instaliuojant išmaniasias kameras siakiama įrodyti jų efektyvumą kovojant su kelyje atsitinkančiomis eismo nelaimėmis.
 
 
  

Žymos: Kelių eismas, Londono transportas, Kelių ereliai

Komentarai

Naujausi straipsniai