Tiesa.com   |   Barbora Grigaliūnaitė   |   2015-09-23

Lietuvės patirtis: keleiviais „Ryanair” nesirūpina, tačiau vagims durys atviros

  
Lietuvės patirtis: keleiviais „Ryanair” nesirūpina, tačiau vagims durys atviros Robertos septynmetė dukrytė Luna nusprendė niekada nekirptus plaukus paaukoti labdarai.

Rugsėjo pradžioje į „Tiesos” redakciją kreipėsi skaitytoja Roberta Šaulienė. Moteris norėjo pasidalinti skrendant vienu iš „Ryanair” lėktuvų įvykusia nemalonia istorija, kuomet iš rankinio bagažo buvo pavogtas itin svarbus jos dukrai siuntinys.

tynmetė dukrytė Luna atostogų Lietuvoje metu nusprendė niekada nekirptus plaukus paaukoti labdaros organizacijai „Little Princess Trust”, kuri vėžiu sergantiems vaikučiams Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje dovanoja iš paaukotų plaukų pagamintus perukus.
  
Tačiau grįžusi namo moteris negalėjo patikėti, kad skrydžio metu buvo apvogta – iš rankinio bagažo, kurį prieš pat lipant į lėktuvą aptarnaujantis personalas liepė atiduoti į bagažo skyrių, pavogtos vėžiu sergantiems vaikams skirtos mergaitės kasos.
 
R. Šaulienė nedelsiant kreipėsi į Kauno bei Londono Gatwicko oro uostus, skundą taip pat parašė „Ryanair”. Abiejų oro uostų administracijos atsakomybės kratėsi ir moteriai patarė kreiptis į skraidinusią bendrovę.
 
Atsakymo iš „Ryanair” sulaukė
 
Nors pigių skrydžių kompanija akcentuoja, kad visus skundus išsprendžia per 14 dienų periodą, tačiau rugsėjo 3 d. kreipusus į „Ryanair” R. Šaulienė atsakymo sulaukė tik rugsėjo 22 d., t.y. praėjus daugiau nei dviem savaitėms.
Atsakyme buvo teigiama, kad „Ryanair” oro linijos negarantuoja asmeninių daiktų, atiduotų į lėktuvo bagažo skyrių, saugumo. Taip pat rekomenduojama visus vertingus daiktus turėti su savimi.
 
Iškarpa iš „Ryanair" atsakymo į skundą dėl vagystės. Iškarpa iš „Ryanair" atsakymo į skundą dėl vagystės.
 
R. Šaulienė piktinosi, kad aptarnaujantis skrydžio personalas būtent ir liepė atiduoti rankinį bagažą, o kadangi tai buvo padaryta paskutinę akimirką prieš lipant į orlaivį, užrakinti moteris jo tiesiog nebespėjo, o ir neturėjo su kuo.
 
„Nieko kito nesitikėjau. Apie tai, kad mano rankinis bagažas buvo paimtas priverstinai - nė žodžio neužsimenama”, - atsakymą iš oro linijų komentavo R. Šaulienė.
Nusivylusi moteris teigė, kad skundą parašė tik dėl dukros, tikėdamasi, kad dingus labdarai skirtai dovanai multimilijoninė kompanija tai pačiai labdaros organizacijai galėtų paaukoti jos dukros vardu.
 
R. Šaulienė į šį „Ryanair” laišką žadėjo atsakyti, tačiau teigė, jog greičiausiai tai jau nieko nebepakeis.
 
„Jaučiu, kad tai tik kova su vėjo malūnais. Visa sistema dirba ne keleivio naudai. Tuo tarpu ilgapirščiams kelias tiesiog rožių žiedlapiais nubertas, tarsi kviesdamas: prašome - darbuokitės į sveikatą”, - liūdnai šyptelėjo „Ryanair” avialinijomis nusivylusi mama.
 
 
  

Žymos: Ryanair, Barbora Grigaliūnaitė, Vagystė , Roberta Šaulienė

Komentarai

Naujausi straipsniai