Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-01-14

Lėktuve šeimai nebuvo vietų: 2 valandas turėjo sėdėti ant žemės

  
Lėktuve šeimai nebuvo vietų: 2 valandas turėjo sėdėti ant žemės
© Paula TaylorVyras, žmona ir jų dukrą kelionės lėktuvu metu turėjo sėdėti ant žemės, nes oro linijų bendrovė jiems pardavė neegzistuojančius bilietus.

Taylorų šeima į Menorca oro uostą atvyko pora valandų anksčiau, kad prieš keliaudami į Birminghamą jie galėtų ramiai ir neskubėdami susirasti sėdimas vietas. Vietoje to, kad įlipę į lėktuvą jie susirastų skaičiumi 41 ir raidėmis D, E ir F pažymėtas vietas, dviejų valandų kelionės metu jie turėjo sėdėti ant žemės, mat ten, kur turėjo būti šeimai skirtos vietos, buvo tuščia. 
„TUI“ oro linijų atstovai teigė, kad paskutinę minutę įvyko tam tikri pakeitimai lėktuve.
 
Su pora keliavusiai 10-metei dukrai Brooke buvo leista pakilimo ir nusileidimo metu pasinaudoti paskutine laisva vieta, o tėvams Ianui ir Paulai – atlenkiamomis kėdėmis šalia maisto spintelių. Vėliau šeima turėjo grįžti ant žemės, kadangi lėktuvo palydovai turėjo prieiti prie šių spintelių. Prie tėvų ant žemės prisijungė ir Brooke, kadangi mergaitė nenorėjo viena sėdėti su nepažįstamais žmonėmis.
 
„Buvo sunku, nepatogu, o apie grindų švarą nenoriu kalbėti, – sakė Alcesteryje gyvenanti Paula. – Negalėjome patikėti, kad, nors ir turėjome bilietus, nebuvo mums skirtų sėdimų vietų.“
 
„TUI“ oro linijų atstovai pasisiūlė grąžinti 1300 svarų sterlingų, kuriuos šeima išleido bilietams, ir dar papildomai pridėjo 30 svarų sterlingų.
Su oro linijų atstovais susisiekė ir Civilinės aviacijos atstovybė, kuri patvirtino, kad nei vienas žmogus negali likti ne vietos skrydžio metu.
 
  

Žymos: Lėktuvas, Kelionė, oro linijos, tui

Komentarai

Naujausi straipsniai