Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-08-21

Kraupi autobuso avarija suvienijo londoniečius

  
Kraupi autobuso avarija suvienijo londoniečius Nelaimės akivaizdoje londoniečiai parodė, kokie gali būti vieningi.
Nuostabu, kad yra daug neabejingų žmonių. Tai tikra londonietiška dvasia.

Po to kai autobusas partrenkė ir prispaudė praeivį, londoniečiai nepabūgo ir suskubo padėti nelaimės ištiktam žmogui, – pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

30-ies metų pėstysis ketvirtadienį, apie 13:15 val., Farringdon Road ir Clerkenwell Road sankryžoje, buvo parblokštas ir prispaustas dviaukščio autobuso. Įvykio liudininkai suskubo padėti autobuso prispaustam žmogui iki kol atvyko greitosios pagalbos medikai.
Atskubėjusi gaisrininkų komanda išvadavo nelaimėlį, kuris nedelsiant buvo nugabentas į ligoninę. Nukentėjusio vyro būklė – kritinė.
 
Chrisas Hopkinsas, žiniasklaidos agentūros, esančios visai šalia įvykio vietos, vadovas, teigė matęs, kaip netoliese dirbę darbininkai pasičiupę kėliklius puolė prie žmogų prispaudusio autobuso ir bandė išlaisvinti nukentėjusįjį. Netoliese įvykį stebėjusi žmonių minia, taip pat stengėsi kiek įmanydami padėti, kai tuo tarpu autobuso vairuotojas sėdėjo ištiktas šoko.
 
„Nuostabu, kad yra daug neabejingų žmonių. Tai tikra londonietiška dvasia.“ - pridūrė vyras. 
 
„Važiavau keliu ir staiga pamačiau būrį padėti bėgančių žmonių. Kai supratau, kas nutiko, tiesiog sustingau”, - naujienų portalui standard.co.uk pasakojo autobuso vairuotojas.
Londono greitosios pagalbos atstovas, teigė: „Mums paskambino apie 13:30 ir pranešė apie Clerkenwell Road ir Farringdon Road sankryžoje autobuso prispausta žmogų.
 
„Į įvykio vietą nuvykusi gelbėtojų komanda nustatė vyrui galvos ir krūtinės sumušimus. Nukentėjusysis buvo nugabentas į Londono traumatologinę ligoninę“, - teigė Londono greitosios pagalbos atstovas.
 
Autobusų parko vadovas Mike’as Westonas teigė, jog šio įvykio aplinkybės bus tiriamos. 
  

Žymos: Nelaimė, Londono autobusai

Komentarai

Naujausi straipsniai