Tiesa.com inf.   |   2012-01-30

Kodėl Olimpinės žaidynės nežavi pusės londoniečių?

  
Kodėl Olimpinės žaidynės nežavi pusės londoniečių? Olimpiada prasidės liepos pabaigoje.

Londono olimpinių žaidynių organizatoriams kol kas sunkiausiai sekasi žaidynių dvasią perduoti vietiniams gyventojams. Apklausos rodo, kad londoniečiai pasidalijo į dvi lygias dalis: 45 proc. džiaugiasi, kad jų mieste vyks svarbiausia sporto šventė per ketverius metus, ir maždaug tiek pat žmonių norėtų, kad Olimpiada būtų surengta ne Londone.

Pasirengimo žaidynėms vadovas Paulas Deightonas turi paaiškinimų. Jo teigimu, nors ši Olimpiada yra pati „demokratiškiausia“, nes bilietų kainos yra prieinamos daugybei žmonių, tačiau ekonominės aplinkybės yra ypač nepalankios. P. Deightonas priminė, kad vasaros olimpinės žaidynės pirmą kartą vyks recesijos metu.
„Dabar žmonės viską matuoja pagal ekonominę situaciją, todėl jie neigiamai reaguoja net į dalykus, kurie nėra tiesiogiai susiję su pinigais. Vis dėlto, mes stengiamės įtraukti kuo daugiau miestiečių, kad jie pajustų šventinę atmosferą. Kiekviename žingsnyje žiūrime, kad žaidynių biudžetas neišsipūstų ir jos būtų „ne VIP“. Kai kurie bilietai kainavo po 20 svarų sterlingų, todėl šios žaidynės yra pačios demokratiškiausios per istoriją, tačiau jeigu to nepakanka ir žmonės liks nepatenkinti, tai atsilieps visos šventės atmosferai“, - dėstė P. Deightonas.
 
Tie, kas teigia esantys nepatenkinti žaidynėmis, skundžiasi ne bilietų kainomis. Labiausiai jie nerimauja dėl transporto sistemos sutrikimų. Jau dabar aišku, kad keliai ir metro liepos-rugpjūčio mėnesiais bus perkrauti. Pusė apklaustųjų teigia, kad vasarą ruošiasi dirbti iš namų. Žaidynių renginiuose dalyvauti ketina 29 proc. apklaustųjų, o 58 proc. atsiribos nuo šurmulio.
 
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Olimpiada

Komentarai

Naujausi straipsniai