Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2018-12-20

Kitąmet tualetai Londono traukinių stotyse bus nemokami

  
Kitąmet tualetai Londono traukinių stotyse bus nemokami
© Flickr

Nuo kitų metų Londono traukinių stotyse tualetai bus nemokami, pranešė geležinkelio kompanija „Network Rail“.

Anksčiau milijoninius keleivių srautus per dieną aptarnaujanti įmonė pranešė, kad beveik visi viešieji tualetai galiausiai bus nemokami. Jie taip pat atskleidė datą, kada tai įvyks.
Pasirodo, kad smulkių pinigų tiems, ką pašaukė gamta, ieškoti nebereikės nuo balandžio 1 d. Kai kuriose stotyse už pasinaudojimą tualetu reikėdavo atseikėti nuo 0,5 iki 1 svaro sterlingo.
 
„Norėdami savo traukinių stotis paversti draugiškesnėmis, labiau prieinamomis ir laukiančiomis žmonių kiekvieną dieną, nusprendėme nuo balandžio 1 d. atsisakyti už jose esančius tualetus renkamų mokesčių, – sakė „Network Rail“ atstovas. – Taip pat kai kuriose stotyse ruošiamės įrengti vandens fontanus, daugiau informacijos stotelių, taip pat pagerinti sąlygas neįgaliems klientams.“
 
Atsisakius mokesčio už viešojo tualeto naudojimąsi, „Network Rail“ per metus neteks maždaug 4,8 mln. svarų sterlingų.
 
Tiesa, ne visose stotyse tualetai bus nemokami. Stotyse, kurios priklauso „Transporto of London“ šis mokestis nuo balandžio 1 d. vis dar bus renkamas. Taip pat nemokamai atlikti gamtinių reikalų nepavyks Westminsterio, Banko, ir Picadilly Circus stotyse.
  

Žymos: Mokesčiai, Traukiniai, traukinių stotis, Tualetai

Komentarai

Naujausi straipsniai