Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-09-18

King's Cross stotyje traukinys trenkėsi į metalinę pertvarą

  
King's Cross stotyje traukinys trenkėsi į metalinę pertvarą
© Twitter.com
Keleiviai galvojo, kad vyksta teroristinė ataka.
Mes visi supanikavome, nesupratome, kas atsitiko, galvojome, kad vyksta teroristinė ataka.

Ketvirtadienį, apie 12.30 valandą, King's Cross traukinių stotyje įvyko nelaimė – traukinys trenkėsi į metalinę pertvarą, – pranešė naujienų portalas standard.co.uk. Keturi žmonės buvo išvežti ligoninę, dar vienam sužeistajam pagalba buvo suteikta įvykio vietoje.

ojų, iš Cambridge važiuojantis traukinys nesumažino greičio prieš įriedant į King's Cross stotį ir trenkėsi į metalinę pertvarą. Žmonės kaip tik tuo metu rikiavosi prie durų, nes ruošėsi išlipti. Nuo stipraus smūgio keleiviai „krito ant sėdynių ir grindų“. Traukinyje kilo panika, keleviai manė, kad vyksta teroristinė ataka.
 
„Mes visi supanikavome, nesupratome, kas atsitiko, galvojome, kad vyksta teroristinė ataka, – savo išgyvenimais dalinosi pirmajame vagone keliavęs Matthew'us Blakemore'as. – „Viena moteris buvo labai stipriai sužeista". Ji nuo smūgio gulėjo ant grindų ir verkė iš skausmo. Tai buvo baisu.“
 
 
M. Blakemore'o teigimu, išlipęs iš traukinio po patirtos avarijos, jis pamatė vairuotoją sėdintį savo vietoje užsiėmusį rankomis už galvos. Vėliau vairuotojas išlipo ir ėmė fotografuoti smūgio padarinius.
 
Londono greitoji pagalba (angl. London Ambulance Service) suteikė skubiają pagalbą penkiems asmenims, keturi iš jų išgabenti į ligoninę, tačiau pavojaus jų gyvybėms nėra.
 
Britų Transporto policijos (angl. The British Transport Police) atstovas teigė, kad traukinys į stotį įvažiavo lėtai, tačiau vairuotojas nesustabdė traukinio laiku, dėl to trenkėsi į metalinę pertvarą. Vyksta tyrimas.
 
  

Žymos: Avarija, Transportas, King's Cross

Komentarai

Naujausi straipsniai