Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-08-14

King's Cross stotyje sulaikytas narkotikus pardavinėjęs vyras

  
King's Cross stotyje sulaikytas narkotikus pardavinėjęs vyras
© Twitter.com
King's Cross stotyje sutriko traukinių eismas.
Sulaikytas 40-erių metų įtariamasis dėl B klasės narkotikų platinimo.

Ketvirtadienio popietę King's Cross stotis buvo laikinai uždaryta po to, kai joje sulaikytas bandanęs pardavinėti B klasės narkotikus vyras, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

15.50 val. King's Cross stotyje buvusiems žmonėms buvo pakartotinai liepiama palikti platformas ir stotį. Platformos 1-8 buvo evakuotos ir uždarytos. Įtariamasis sulaikytas apie 16.15 val.
Britų transporto policijos (angl. British Transport Police, BTP) atstovas spaudai teigė: „Ginkluoti pareigūnai atvyko į King's Cross traukinių stotį apie 15 val. ir tikrino atvažiuojančius traukinius. Apie 16.15 val. 40-erių metų įtariamasis buvo sulaikytas dėl B klasės narkotikų platinimo. Vyksta tyrimas.”
 
Incidento metu stotyje buvę žmonės dalinosi išgyvenimais savo socialinėse paskyrose. Pilgrimas Beartas rašė: „King's Cross platformos 0-8 uždarytos, daugybė pareigūnų kuria  „sterilią aplinką” be paaiškinimų kodėl.”
 
Helen Featherstone pridūrė: „Ginkluoti policijos pareigūnai King's Cross stotyje evakavo žmonės dėl virš pusvalandį trukusio incidento.”
 
Traukiniai buvo atidėti dar pusvalandžiui po įvykusio incidento. Nuo 17 val. stotis vėl buvo atidaryta. 
 
  

Žymos: Narkotikai, Evakuacija, King's Cross

Komentarai

Naujausi straipsniai