Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-01-26

Kelionės traukiniu britams kelia stresą

  
Kelionės traukiniu britams kelia stresą
© Pixabay.com

Atlikus apklausą paaiškėjo, kad kelionės traukiniais daugeliui respondentų kelia stresą, rašo Metro.co.uk.


Beveik pusė apklausos dalyvių – net 48 proc. – teigė, kad kelionės traukiniais jiems kelia nerimą, dažnai yra streso priežastis, kadangi šiomis paslaugomis visiškai pasitikėti negalima, nuo jų priklauso kitos gyvenimo sritys.
Traukinių vėlavimai dažnai tampa priežastimis, dėl ko šia paslauga besinaudojantys vėluoja į svarbius šeimos ar draugų susitikimus (17 proc.), jie gauna papeikimus darbe (9 proc.), jiems tenka papildomai mokėti už vaikų priežiūrą (5 proc.).
 
Dėl kelionių sukeliamo streso kai kurie žmonės (4 proc.) net pakeitė gyvenamąją vietą ir persikėlė ten, kur susisiekimas su svarbiais jiems objektais yra patogesnis.
 
Vienas tokių – Jonathanas Lee-Smithas. Jis dėl nuolatinių traukinių vėlavimų iš Blackpool persikėlė gyventi į Devoną.
 
„Problemos su traukiniais reiškė, kad nuolat vėlavau į darbą, namo negrįžau tada, kada planavau. Tai neigiamai paveikė ne tik mano asmeninį, bet ir socialinį gyvenimą, miego kokybę. Tapau niurgzlus, nuolatos nelaimingas, tad nusprendžiau tai pakeisti ir persikėliau į kitą miestą“, - sakė jis.
Apklausos rezultatai parodė, kad žmonių nepasitikėjimas geležinkelių kompanijomis per pastaruosius metus išaugo nuo 27 proc. iki 32 proc.
 
Pernai dėl streikų, tvarkaraščių sutrikimų, ekstremalių oro sąlygų ir kitų problemų traukinių punktualumas buvo prasčiausias per 13 metų.
 
„Keleiviai nusipelno saugių, patikimų ir punktualių paslaugų. Štai kodėl ėmėmės kompensuoti keliones, šią paslaugą padarėme lengviau prieinamą. Taip pat siekiame modernizuoti geležinkelių tinklą ir į tai investavome 48 mln. svarų sterlingų“, - sakė Transporto departamento atstovas.
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Kelionės, Traukiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai