Tiesa.com   |   youtube.com   |   2014-09-16

Keleivinis metro vagonas tapo naktiniu klubu

  
Keleivinis metro vagonas tapo naktiniu klubu Londono metro traukinyje keleiviai „įrengė klubą“ ir linksmino kitus keleivius.

Nors Londono metro traukinio vagonas neatrodo tinkamiausia vieta įrengti klubą, tačiau būtent juo buvo paverstas vienas Nothern linijos traukinio vagonas. Keleiviai nusprendė pasilinksminti patys ir palinksminti kitus paversdami įprastą kelionę vienu įsimintiniausių vakarėlių gyvenime.

 Į svetainę Youtube.com įkeltas video įrašas, kuriame nufilmuoti „vakarėlio“ dalyviai. Vagonas buvo pilnas besilinksminančių žmonių, jame garsiai skambėjo muzika, o per garsiakalbį visus ragino „vedėjas“.
Prie durų stovintis vyras, vaidinęs klubo vadybininką ir laikęs „svečių sąrašą“, sutrikusių keleivių klausinėjo ar jie atvyko į klubą. Ryškia liemene apsirengęs „apsaugos darbuotojas“ su žiebtuvėliu tikrino įeinančiųjų rankines bei perspėjo, kad į raudona juosta atskirtą klubą negalima įsinešti narkotinių medžiagų.
 
Įvykį filmavusiam keleiviui „klubo“ darbuotojai prisipažino, kad negali vidun įleisti visų norinčių. „Jei tai priklausytų nuo manęs, įleisčiau tave, tačiau šiandien vyksta vakarėlis, klubas perpildytas. Nors žinai ką, palauk truputį. Vienas žmogus išeina iš klubo, kitas įeina, gerai?“, - bendravo į vaidmenį įsijautęs metro keleivis.
 
Klubu paverstas vagonas buvo išpuoštas balionais, o jame be paliovos šoko iki pusės nuogas vyras, pasidabinęs dirbtiniais šarvais. Vieni keleiviai nustebę stebėjo įvykį ir nepasidavė įtakai, tačiau kiti – su malonumu užėjo į „klubą“ ir pašoko.
 

  

Žymos: Londono metro, Vakarėliai

Komentarai

Naujausi straipsniai