Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2018-12-24

Kaip šventiniu laikotarpiu veiks Londono viešasis transportas?

  
Kaip šventiniu laikotarpiu veiks Londono viešasis transportas?
© Flickr


Daugelis mūsų per Kalėdas, antrąją jų dieną ir Naujuosius metus keliaus pas Londone ar kituose miestuose gyvenančius artimuosius, draugus. Nemaža dalis keleivių tam rinksis viešąjį transportą, tačiau, kaip ir visos kitos paslaugos, Londono viešasis transportas keis savo darbo laiką, tad svarbu kelionę pasiplanuoti iš anksto, mat kai kurios įmonės, atsakingos už keleivių pervežimus, planuoja anksčiau baigti darbus ir atitinkamai juos pradėti šiek tiek vėliau.

tai kaip šventiniu laikotarpiu dirbs Londono viešasis transportas.
Kūčios
 
Požeminiai metro traukiniai po 15 val. sumažins savo kelionių skaičių, o paskutiniai maršrutai vyks tokiomis pat valandomis, kaip ir sekmadieniais.
 
Nemažai „London Overground“ paslaugų savo darbą baigs apie 21.30 val. Kūčių dieną viešasis transportas neveš keleivių šiais maršrutais: Romford-Upminster, South Tottenham-Barking, Edmonton Green-Cheshunt.
 
Per Kūčias taip pat nedirbs „TFL Rail“, o „DLR“ dirbs kaip šeštadienį ir savo maršrutus baigs maždaug 22.00 val.
Kalėdos
 
Šventinę dieną, kaip teigiama Metro.co.uk, nevažiuos joks viešasis transportas, išskyrus patikimąjį „Santander Cycles“.
 
Antroji Kalėdų diena
 
Štai kaip važiuos „TFL“ priklausantis viešasis transportas: pirmieji traukiniai darbą pradės maždaug 7.45 val. ryto, o nuo 20 val. vakaro maršrutų kiekis gerokai sumažės, tad planuojant kelionę reikėtų į tai atsižvelgti. Paskutiniai traukiniai važiuos tokiu laiku, kaip darbo dienomis.
 
Visiškai neveiks „Londong Overground“ ir „TFL Rail“, o „DLR“ traukiniai visais maršrutais vyks kas 10 minučių.
Autobusai dirbs pagal sekmadienio tvarkaraštį ir savo paslaugas teiks 24 valandas. Pirmasis jų darbą pradės 6 val. ryto.
 
Naujieji metai
 
Nuo gruodžio 22 d. iki sausio 1 d. bus atliekama nemažai geležinkelio tvarkymo darbų, tad prieš keliaujant reikėtų pasidomėti, ar jūsų maršrute neįvyko pakeitimų.
 
Naujųjų metų naktį nuo 23.45 val. iki 4.30 val. ryto važiuos „TFL“ viešasis transportas.
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Transportas, Kelionės, maršrutai

Komentarai

Naujausi straipsniai