Tiesa.com   |   2018-09-15

Jau beveik užuodę atostogas lietuviai liko parai įkalinti oro uoste

  
Jau beveik užuodę atostogas lietuviai liko parai įkalinti oro uoste
© tiesa.com
Lietuviai turi koreguoti atostogų planus.

Iš Londono Gatwick'o oro uosto į Turkijos Bodrum turėję skristi lietuviai kartu su dar keliais šimtais kitų keleivių savo atostogų tikslo taip ir nepasiekė.

Į Tiesos redakciją kreipėsi pavargę ir nusivylę lietuviai pranešę, kad jų atostogų planai - sugadinti. Vakar, 17:45 val.JK laiku iš Londono turėjęs pakilti Thomas Cook oro linijų lėktuvas taip savo sparnų ir nepakėlė. 
Lietuviai pasakojo, kad kartu su kitais keleiviais buvo bent tris valandas įkalinti orlaivyje, kol gavo maisto kuponus ir 21:45 val. JK laiku buvo išlaipinti bei suvaryti atgal į oro uostą.
tiesa.com tiesa.com
Iš pradžių atidėtas skrydis vėliau visai atšauktas mažiausiai 24 valandoms. Pasirodo, kad prieš pakylant pilotai pamatė, kad  yra techninių nesklandumų ir kažkas lėktuve sugedo. Čia jau prireikė rimtesnės technikų pagalbos, nes sugedusių dalių oro uoste pakeisti įmanoma nebuvo.
 
Suirzusiems keleiviams, kurie Turkijos saulę, bent kol kas mato tik telefono nuotraukose, naktį reikėjo praleisti šalia oro uosto esančiame viešbutyje. Dieną sugrįžus į oro uostą ir laukiant žinių, ar atostogos dar pavyks lietuviai laiko veltui neleido.
 
Tiesa, šios oro linijos netruko pasirūpinti keleivių gerove ir jiems suteikė nemokamą maitinimą bei kompensacijas.
tiesa.com tiesa.com
tiesa.com tiesa.com
Apvaikščioję apylinkes, netikėtai rado palmę ir su draugais juokavo, kad jeigu nepavyksta iš Londono nuskristi į Turkiją tai bent Turkija atskrenda pas juos ir nuotaikingai fotografavosi su šiuo augalu.
tiesa.com tiesa.com
Šiandien skrydis iš Londono į Turkiją planuojamas 17:15 val. JK laiku, tačiau ar jis nebus pakeistas, kol kas neaišku.
tiesa.com tiesa.com
 
  

Žymos: Londonas, Turkija, Atostogos, Pasaulio Lietuviai, Anglijos lietuviai, Thomas Cook airlines

Komentarai

Naujausi straipsniai