Tiesa.com   |   BBC   |   2017-10-25

Išskirtinė kelionė: škotė atostogauti lėktuvu skrido viena

  
Išskirtinė kelionė: škotė atostogauti lėktuvu skrido viena
© Twitter nuotr.
Skrydžio metu K. Grieve buvo vienintelė keleivė lėktuvo salone.
Skrydžio palydovai kreipėsi į mane vardu, kapitonė atėjo iš kabinos ir prisėdo šnektelti

Iš Škotijos į Kretą lėktuvu skridusi moteris buvo vienintelė keleivė orlaivio salone, tokia prabanga ji mėgavosi vos už kelias dešimtis svarų sterlingų.

Bendrovės „Jet2“ lėktuve yra įrengtos vietos 189 keleiviams, o praėjusį sekmadienį reguliariam skrydžiui iš didžiausio Škotijos miesto Glazgo į Kretos salą pakilusiame orlaivyje buvo vos viena keleivė – Karon Grieve.
Ji už šio skrydžio bilietą paklojo vos 46 svarus sterlingus, tačiau teigė, kad jausmas buvo „nerealus“ – ji jautėsi tarsi VIP keleive.
 
„Skrydžio palydovai kreipėsi į mane vardu, kapitonė atėjo iš kabinos ir prisėdo šnektelti, kol jos kolega valdė lėktuvą. Pranešimai iš pilotų kabinos per garsiakalbius taip pat buvo adresuoti man: „Labas, Karon, dabar kairės rankos pusėje galite matyti Kroatiją, Karon ir merginos, bėkite į kitą lėktuvo pusę, pamatysite žaibus“, – kalbėjo jie.
 
Tai buvo nepakartojama. Bendravome tarsi draugai“, – pasakojo laimingoji keleivė.
 
Anot bendrovės atstovo, tai buvo paskutinis suplanuotas sezono skrydis į Kretą, bilietus įsigijo vos keli keleiviai, tačiau dalis jų paskutiniu momentu apsisprendė, todėl K. Grieve ir keliavo viena.
„Tai paskutinis skrydis šiuo maršrutu šiemet, o intensyvaus ir sėkmingo sezono. Neįprasta, kad tiek mažai kelivių įsigijo bilietus.
 
Atgal lėktuvas grįžo pilnas.
 
Kompanija džiaugiasi, kad suteikė tokį malonumą poniai Karon, kuri galėjo mėgautis skrydžiu VIP sąlygomis“, – komentavo šį atvejį „Jet2“.
Facebook/Karon Grieve nuotr. Facebook/Karon Grieve nuotr.
  

Žymos: Atostogos, Škotija, keleiviai, kelionės lėktuvu, karon grieve

Komentarai

Naujausi straipsniai