Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-11-27

Iš traukinio evakuoti šimtai žmonių

  
Iš traukinio evakuoti šimtai žmonių
© Flikcr.com
Gaisras kilo traukinio ratų mechanizmuose.

Ketvirtadienio rytą iš London Midland traukinio dėl gaisro buvo evakuota maždaug 200 žmonių. Kaip teigė bbc.com., traukinys važiavo iš „Leamington Spa” link „Birmingham Moor” gatvės, o gaisras kilo šalia Lapworth’o kaimelio, esančio Vorkšyre.

Priešgaisrinė tarnyba išsiaiškino, kad gaisras kilo traukinio ratų mechanizmuose. Kilus pavojui visi keleiviai buvo evakuoti ir laikinai nuvežti į artimiausią pradinę mokyklą. Po incidento sutriko traukinių eismas, daugelis maršrutų buvo atidėti arba atšaukti.
Traukinio įgula bei keleiviai pradžioje nieko neįprasto nepastebėjo, tačiau traukinio belaukiantis vyriškis Lapworth’e pamatė iš traukinio kylančias liepsnas ir rūkstančius dūmus. Jis ėmė šaukti ir mėgino įspėti traukinyje esančius žmones apie kilusį gaisrą. Vyro dėka žinia pasiekė vairuotoją ir baisesnių pasekmių buvo išvengta.
 
Po pietų sąmyšis buvo nuramintas, traukinių linija vėl atidaryta, o maršrutų laikai sunormalizuoti. Traukinyje buvę keleiviai socialinių tinklapių paskyrose dalinosi įspūdžiais ir dėkojo gaisrą pastebėjusiam vyriškiui bei juos priglaudusios pradinės mokyklos darbuotojams.
 
  

Žymos: Traukinys, Gaisras, Pavojus, Evakuacija

Komentarai

Naujausi straipsniai