tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2013-11-25

Gyvenimas Anglijoje: Londono metro važiuos visą parą

  
Gyvenimas Anglijoje: Londono metro važiuos visą parą Nuo 2015 metų savaitgaliais Londono metro važiuos 24 valandas per parą.

Londono metro, švenčiantis 150 metų jubiliejų, pažėrė naujų staigmenų sostinės gyventojams ir svečiams. Netrukus traukiniai važinės ištisas paras nuo penktadienio iki sekmadienio. Savaitgalius praleidžiantiems mieste naktimis grįžti namo taps kur kas paprasčiau.

 Kaip ir visų gerų dalykų, šios naujovės teks palaukti. „Central“, „Piccadilly“, „Victoria“, „Jubilee“ ir „Nothern“ linijos nuo 2015-ųjų metų važiuos nuolat nuo penktadienio ryto iki sekmadienio nakties.
Svarstoma, kad į savaitgalį derėtų įtraukti ir ketvirtadienius, mat vis daugiau žmonių pasilinksminti eina ir „mažąjį savaitgalį“.
 
Naktinio klubo renginių vedėjas Nickas House‘as portalui standard.co.uk sakė: „Tai pakeis visas žaidimo taisykles. Ne tik dėl to, kad dešimtys tūkstančių londoniečių galės likti mieste tiek, kiek norės, nebijodami, jog namo teks keliauti kelias valandas. Ši naujovė padės ir pramogų verslui bei jame dirbantiems žmonėms. Darbuotojai namo galės grįžti saugiau ir greičiau. Ši naujovė pavers Londoną visą parą nemiegančiu miestu“.
 
Šiuo metu metro traukiniai sustoja važiuoti apie pusvalandį po vidurnakčio. „Paryžiuje savaitgaliais metro važiuoja iki 2 val. nakties, Berlyne ir Niujorke – visą parą. Tad kuo kitoks Londonas“, - retoriškai klausė metro vadovai.
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Londonas,

Komentarai

Naujausi straipsniai