Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-09-09

Gąsdinantis video: užsiliepsnojo „British Airways” lėktuvas su keleiviais

  
Gąsdinantis video: užsiliepsnojo „British Airways” lėktuvas su keleiviais
© „Twitter” nuotr.
Los Andželo oro uoste nusileidę keleiviai iškart puolė fotografuoti liepsnų apimtą orlaivį.
Kol pilotas nepasižiūrėjo pro langą ir nepamatė dūmų, nieks nesuprato, kas atsitiko.

Iš Los Andželo į Gatwicko oro uostą kilęs lėktuvas su šimtais keleivių staiga paskendo liepsnose dar nė neatsiplėšęs nuo žemės.

ika pasklido vos lėktuvo kabiną užpildė tiršti dūmai ir įgula tuoj pat atidarė avarinius išėjimus, kad galėtų evakuoti žmones, pranešė express.co.uk.
Vėliau keleiviai pasakojo, kad po to, kai lėktuvo pilotas paskelbė apie „katastrofišką kairiojo variklio gedimą” evakuacija iš orlaivio buvo „beprotiška”. Tačiau per šį incidentą McCarrano oro uoste Los Andžele per stebuklą menkus sužeidimus patyrė tik 14 žmonių.
 
„Įgula iškart atvėrė galines duris ir per jas į kabiną pradėjo veržtis dūmai. Tai, žinoma, sukėlė didžiulę paniką,” – pasakojo iš mirties nagų lėktuve ištrūkęs žurnalistas Jacobas Steinbergas.
 
„Keletas žmonių atsistojo ir ėmė bėgti link durų. Maniau, kad jie tiesiog panikuoja. Tada visų nuotaika staigiai pasikeitė, nes įgula sušuko, kad visiems reikia evakuotis. Visi tuoj pat pašoko ant kojų. Manau, kol pilotas nepasižiūrėjo pro langą ir nepamatė dūmų, jie nesuprato, kas atsitiko,” – pasakojo žurnalistas.
 
Lėktuve, kuris turėjo skristi į Londono Gatwicko oro uostą, iš viso buvo 159 keleiviai ir 13 įgulos narių.
Kai po incidento pilotas išėjo iš savo kabinos ir pajuokavo, kad „šiandien jau tikrai niekas niekur neskirs”, jis susilaukė gausybės keleivių plojimų.
 
Su lėktuvą apėmusiomis liepsnomis ir juodais tirštais dūmais iš viso kovojo 50 ugniagesių.
 
Aplinkinių užfikuosą gaisro video galite pamatyti čia:
 
  

Žymos: Nelaimė, Lėktuvas, Gaisras

Komentarai

Naujausi straipsniai