tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2016-05-30

,,EasyJet" neskraidins per vėlai užsiregistravusių keleivių

  
,,EasyJet" neskraidins per vėlai užsiregistravusių keleivių
© google.com
Vėluojantys keleiviai nebus laukiami

Žmonės, kurie atvyks į or uostą likus mažiau nei 30 minučių iki skrydžio pradžios, bus neįleidžiami ir turės susimokėti baudą.

,,EasyJet" oro linijų bendrovė pranešė apie naują tvarką. Nuo šiol žmonės, kurie pro oro uosto patikros vartus bandys patekti likus mažiau nei 30 minučių iki skrydžio pradžios, bus sustabdomi. Jie nebus įleidžiami ir turės susimokėti 80 svarų baudą, - pranešė independent.co.uk
Avialinijos paprašė Gatwiko oro uosto perprogramuoti keleivių patikrinimo vartus, prie kurių yra tikrinami skrydžiui susiruošusių žmonių bilietai bei asmens tapatybės dokumentai. Naujai suprogramuoti vartai nebeįleis keleivių, jei iki jų skrydžio pradžios bus likes mažiau nei pusvalandis. Taip pasielgti nuspręsta todėl, jog didelė dalis be bagažo keliaujančių žmonių atvykstą į oro uostą likus vos kelioms minutėms iki skrydžio, ir skubėdami braunasi pro žmones, sukeldami chaosą bei nepasitenkinimą.
 
Oro linijos siūlo ir išeitį - už 7.50 svarų galite nusipirkti kelionės draudimą. Tad jei dėl nenumatytų aplinkybių pavėluosite į skrydį, jums bus gražinti už bilietą sumokėti pinigai arba jūs būsite įsodintas į kitą skrydį. 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai