Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-06-15

Dyzelinių automobilių vairuotojai Islingtone už stovėjimą mokės daugiau

  
Dyzelinių automobilių vairuotojai Islingtone už stovėjimą mokės daugiau
© Flikcr.com
Bus imamas papildomas 96 svarų mokestis.
Iki šiol dyzeliniai automobiliai buvo laikomi „draugiškiausiais“ gamtai.

Londono taryba iš gyventojų turinčių dyzelinius automobilius ims papildomus 96 svarus už automobilių stovėjimą, - pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.

Islingtono taryba sakė, kad toks žingsnis neišvengiamas norint pagerinti oro kokybę šiame rajone. Tarybos teigimu, teršalai, kurie yra išmetami dyzelinių automobilių, gali sukelti širdies ir plaučių ligas.
Tuo tarpu automobilių gamintojų ir pardavėjų asociacijos atstovas Mike‘as Hawesas sakė: „Draudimai ir papildomi mokesčiai dyzeliniams automobiliams yra visiškai nesuprantami, nesvarbu iš kurios pusės bežiūrėsi. Tokie dalykai labai pakenks dyzelinių automobilių pardavimams, nes žmonės paprasčiausiai nebenorės kartu su automobiliu įsigyti ir papildomų mokesčių. Iki šiol dyzeliniai automobiliai buvo laikomi „draugiškiausiais“ gamtai.“
 
Šis mokestis Islingtono rajono tarnybos bus taikomas nuo pirmadienio. Kiekvienam gyventojui mokestis yra nustatomas priklausomai nuo dujų išmetimo kiekio ar variklio dydžio. Kol kas didžiausias mokestis per metus siekė 444 svarų. Tai yra vieni didžiausių mokesčių už automobilius šalyje.
 
 
  

Žymos: Dyzelis, Islingtonas

Komentarai

Naujausi straipsniai