Guardian ir Tiesa.com inf.   |   2012-02-20

Dviratininką autobusu taranavęs vairuotojas sėdo už grotų (video)

  
Dviratininką autobusu taranavęs vairuotojas sėdo už grotų (video) Autobuso vairuotojas G.Hillas.

Maršrutinio autobuso vairuotojas, transporto priemonę panaudojęs „kaip ginklą“, nuteistas kalėti 17 mėnesių. Tokios bausmės vyras susilaukė už tai, kad gatvėje specialiai partrenkė keliu važiavusį dviratininką.

Bristolio miesto stebėjimo kameros užfiksavo, kad vairuotojas Gavinas Hillas, lenkdamas priekyje jo dviračiu važiavusį Phillipą Meadą, staigiai pasuko vairą ir partrenkė dviratininką. Bristolio teismas miesto maršrutinio autobuso vairuotoją nuteisė už pavojingą vairavimą ir sunkų kūno sužalojimą. Per incidentą 43 metų dviratininkui lūžo kairė ranka ir koja. Jai gydyti prireikė specialių plokštelių.
Skelbdamas nuosprendį 29-erių metų G.Hillui teisėjas Markas Hortonas pabrėžė, kad tai nebuvo nelaimingas atsitikimas: „Tai buvo užpuolimas, jūs specialiai vairavote pavojingai. Jūs autobusą panaudojote kaip ginklą dviratininkui įbauginti ir jūs jį partrenkėte“. G.Hillui buvo atimta teisė vairuoti transporto priemonę 2,5 metų. Be to, jam reikės perlaikyti vairavimo egzaminą.
 
Vaizdo kameros užfiksavo, kaip autobuso vairuotojas atliko staigų manevrą, pradėjo lenkti priekyje jo važiavusį dviratininką ir nepabaigęs lenkimo manevro, pasuko autobuso vairą į dviratininką. Dviejų vaikų tėvas buvo nublokštas ant žemės. Įvykio vietoje greit susirinko daugybė žmonių.
 

  

Žymos: Video, Viešasis transportas, Nusikaltimas

Komentarai

Naujausi straipsniai