Telegraph.co.uk ir Tiesa.com inf.   |   2012-05-29

Didžiausias Olimpiados iššūkis: ar Londono metro atlaikys sporto sirgalių antplūdį?

  
Didžiausias Olimpiados iššūkis: ar Londono metro atlaikys sporto sirgalių antplūdį? Neabejojama, kad daugiausia problemų kels \\\"Jubilee\\\" linija.

Iki Londono olimpinių likus mažiau kaip 60 dienų Londone auga nerimas, kad metro sistema per žaidynes taps didžiausiu miestiečių ir turistų košmaru. Nors tinklas atnaujinamas ir remontuojamas kiekvieną dieną, tačiau problemų nemažėja.

Pirmadienio rytas daliai metro keleivių Londone buvo itin nesaldus. “Circle”, “District” ir “Hammersmith and City” linijų darbas sutriko dėl signalo problemų. Kelionių “Northern” ir “Bakerloo” linijomis taip pat nebuvo galima vadinti sklandžiomis ne tik pirmadienį, bet ir visą praėjusią savaitę.
“Kasdieninis metro sutrikimų mastas yra visiškai nepriimtinas”, - sakė leiboristų partijos atstovė Val Shawcross. Opozicijos kritikos taikiniu dėl metro problemų yra neseniai perrinktas meras Borisas Johnsonas, nes formaliai jis vadovauja miesto transporto sistemai.
 
Specialistai neabejoja, kad didžiausių problemų liepą ir rugpjūtį pridarys “Jubilee” linija. Ji yra viena pagrindinių arterijų, kuria judės milijonai sporto sirgalių. “Jubilee” linija jungia Olimpinį miestelį Stratforde su O2 arena, Londono centru ir “Wembley” stadionu šiaurės vakarų Londone. Pilka spalva žemėlapyje pažymėta linija ir įprastomis dienomis veikia toli gražu netobulai, todėl per pačias žaidynes ji kels daugiausia nerimo. „Jubilee linija yra pati svarbiausia. Jeigu kas nors nutiks tarp Westminsterio ir Stratfordo, tai turės didžiulės įtakos visai metro sistemai. Sutrikus „Jubilee“ darbui, žmonės eis į „Central“ linijos traukinius, o ta ir taip bus perkrauta“, - komentavo Timas Bellengeris iš „London Travelwatch”.
 
Pavyzdžiui, praeitą savaitę žmonėms, kelevusiems „Jubilee“ linija, teko išlipti iš traukinio ir keliauti tuneliu iki avarinio išėjimo. „Transport of London“ pranešė, kad pernai metais dėl įvairių sutrikimų „Jubilee“ linijoje keleiviai iš viso prarado 500 tūkst. valandų. Tai pats blogiausias rezultatas visoje sistemoje, nors linija turi naujesnę įrangą nei kitos.
 
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Olimpiada, Jubilee

Komentarai

Naujausi straipsniai