Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-03-26

Dėl supainiotų dokumentų iš Londono lėktuvas nuskrido ne į tą miestą

  
Dėl supainiotų dokumentų iš Londono lėktuvas nuskrido ne į tą miestą
© Pixabay.com

Ankstyvą pirmadienio rytą į Diuseldorfą iš Londono Sičio oro uosto pakilusio skristi aviakompanijos „British Airways“ lainerio keleiviai pamanė, kad lėktuvo kapitonas juokauja, kai jis po valandos skrydžio pranešė, jog jau ruošiamasi leistis Edinburge.Vėliau paaiškėjo, kad klaida įvyko kažkam supainiojus skrydžių dokumentus, rašo portalas Independent.co.uk.
7.46 val. iš Londono Sičio pakilęs laineris 8.47 val. jau nusileido Škotijos sostinėje. Pagal kelionės planą Diuseldorfą jis turėjo pasiekti dar po valandos – 9.40 val.
 
Keleiviai ir piktinosi, ir pokštavo, sakydami, kad turbūt nė vienas nenorėjo dalyvauti šioje kelionės loterijoje, ir guodėsi tuo, jog visgi puiku, kad tai buvo tik klaida, o ne diversija.
 
„British Airways“ suskubo informuoti, kad skrydį vykdė Vokietijos kompanija „WDL Aviaton“ – jai priklauso visa įgula, jos buvo ir klaida. Manoma, kad būtent WDL nurodė neteisingą kelionės planą dokumentuose, pateiktuose skrydžio išvakarėse. Ir „British Airways“, ir „WDL Aviaton“ pabrėžė, jog keleiviams viso šio nesusipratimo metu nė akimirką nebuvo kilusi grėsmė. Abi bendrovės atsiprašė keleivių, „British Airways“ atstovas spaudai žadėjo, kad bus susisiekta su kiekvienu jų. „ WDL Aviation“ atstovai patikino, jog glaudžiai bendradarbiauja su valdžios institucijomis, kad ištirtų, kaip galėjo būti padaryta tokia grubi klaida, kuri jų praktikoje – pirma.
 
O keleiviai po priverstinio sustojimo Edinburge, beje, trukusio net 2,5 val., kol buvo rastas juos toliau skraidinti galėjęs lėktuvas, vis dėlto pasiekė Diuseldorfą. Vienos valandos kelionė truko daugiau nei penkias valandas, keleiviai nuskrido papildomus 800 kilometrų. Galbūt kai kuriuos jų paguos jau įvardyta 250 svarų sterlingų kompensacija.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
  

Žymos: Lėktuvas, oro uostas

Komentarai

Naujausi straipsniai