Tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-09-06

Dėl protestų sutriko Londono oro uosto darbas

  
Dėl protestų sutriko Londono oro uosto darbas
© twitter.com
Aktyvistai siekia atkreipti dėmesį į aplinkos taršą ir jos poveikį.
Lėktuvai yra nukreipiami į kitus oro uostus.

Londono City oro uosto darbas buvo sutrikdytas, kai grupelė „Black Lives Matter“ aktyvistų užėmė pakilimo taką.

Šiandien, ankstų rugsėjo šeštos dienos rytą, apie 5 val. 40 minučių vietos policijai buvo pranešta, jog grupelė protestuotojų užėmė oro uosto pakilimo taką.
Pasak liudininkų, protestuotojai gumine valtimi perplaukė kanalą, ir taip sugebėjo prasmukti į oro uosto teritoriją, kur devyni protestuotojai prisirakino vienas prie kito ir atsigulė ant pakilimo tako. Pasak policijos atstovo, nė vienas protestuotojas nėra suimtas, o policija laukia specialaus padalinio, kuris atrakins protestuotojus.
 
Londono CIty oro uosto skrydžiai yra atidėti. O lėktuvai, turėję nusileisti minėtame oro uoste, yra nukreipiami į Londono Gatwick ir Southend oro uostus.
 
Pareiškime,kurį išplatino protestuojanti grupuotė, teigiama, jog tokių veiksmų imtasi tam, jog visi atkreiptų dėmesį į Jungtinės Karalystės vykdomą oro taršą ir tai, kaip tai veikai juodaodžių žmonių gyvenimus.
 
Praėjusį mėnesį jie buvo surengę demonstracijas didžiuosiuose šalies miestuose, siekdami atkreipti dėmesį į prieš juodaodžius vykdomą diskriminaciją.
  

Žymos: Protestas, oro uostas, black lives matters

Komentarai

Naujausi straipsniai