Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2015-07-13

Dėl policijos aplaidumo 16-metį nutrenkė elektra

  
Dėl policijos aplaidumo 16-metį nutrenkė elektra
© Yorkshire News Media servise nuotr.
Į nelaimės vietą atvykę medikai bandė išsaugoti paauglio gyvybę, tačiau ji užgeso.
Aš ne kartą skambinau BTP sakydama, kad vaikai žaidžia ant traukinio bėgių.

Naujienų portalas mirror.co.uk pranešė, kad 16-metį Kyle Bradley nutrenkė elektra po to, kai jis užlipo ant krovininio traukinio ir palietė viršutinius elektros laidus. Į nelaimės vietą atvykę medikai bandė išsaugoti paauglio gyvybę, tačiau ji užgeso.

Incidentas įvyko šeštadienio vakarą, 18.40 val., Wrenthorpe miestelyje, vakarų Jorkšyre. Su K. Bradley nelaimės metu buvo ir du jo draugai: 16-kos metų paauglys ir 18-metė mergina. Abu jaunuoliai buvo gydomi ligoninėje, tačiau pavojus jų gyvybėms negresia.
Vietiniai gyventojai teigė, kad Wrenthorpe miestelyje nuolat kildavo problemų dėl to, kad paaugliai žaisdavo prie traukinių linijos. Britų transporto policijos (angl. British Transport Police, BTP) teigimu, visi trys paaugliai buvo kilę iš vietos miestelio ir K. Bradley mirtis nelaikoma įtartina.
 
Viena šalimais gyvenanti moteris savo socialinėje paskyroje parašė: „Gaila, kad nelaimė turėjo atsitikti, kad būtų imtasi kokių veiksmų. Aš ne kartą skambinau BTP sakydama, kad vaikai žaidžia ant traukinio bėgių. Būtent toje pačioje vietoje, kur ir įvyko šis skaudus incidentas. Per kelerius metus daugybę kartų kalbėjausi ir su vaikais, ir su policija. Tai baisi tragedija, tačiau galbūt dabar bus imtasi veiksmų.“
 
 
 
 
  

Žymos: Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai