tiesa.com   |   2016-07-30

Dėl dviratininkų renginio bus uždarytos gatvės Londone

  
Dėl dviratininkų renginio bus uždarytos gatvės Londone
© wikipedia.com
Savaitgalį Londone šeimininkaus dviratininkai

Šį savaitgalį, liepos 30 ir 31 dienomis, dėl Londone vyksiančio „Prudential RideLondon“ dviratininkų renginio bus uždarytos gatvės bei tiltai rytų, centriniame ir pietvakarių Londone.

Keliaujantiems žmonėms patariama vengti tų Londono vietų, kuriuose vyks dviratininkų renginys, ir pasirinkti kitus maršrutus. Renginiui pasibaigus viešasis transportas dirbs įprastiniu grafiku, bet dėl kelio darbų galimi nedideli pakitimai.

Liepos 30, šeštadienį „Prudential Ride London“  rengnio dalyvių patogumui bus uždarytos centrinės Londono, Sičio ir Vestminsterio gatvės nuo 5 valandos ryto iki 18 valandos. 
Liepos 31, sekmadienį renginio maršrutas eis per rytinius, vakarinius, ir centrinius Londono rajonus, taip pat dalį Surrey grafystės. Nuo ankstyvo ryto bus uždaryta daugumas kelių, kurie bus atidaryti tada, kai baigsis renginys. 
 
RideLondon yra labai populiarus renginys dviračių mėgėjų renginys. Jame gali dalyvauti tiek profesionalųs sportininkai, tiek mėgėjai. Dalyviai varžysis 100 ir 46 mylių ilgio trasose, kurios vingiuos Londono gatvėmis. 
  

Žymos: Londonas, Transportas, Dviračiai

Komentarai

Naujausi straipsniai