Daily Mail ir Tiesa.com inf.   |   2012-02-07

Dar vienas rasistinis išpuolis: Londono metro moteris septynias minutes keikė užsieniečius (video)

  
Dar vienas rasistinis išpuolis: Londono metro moteris septynias minutes keikė užsieniečius (video) Moteris plūdo šalia buvusius užsieniečius.

Londono viešojo transporto sistema tampa populiari vieta išlieti savo neapykantą. Pernai metų pabaigoje garsiai nuskambėjo istorija, kai britė, važiavusi su mažu vaiku, traukinyje iš Wibledono į Croydoną išplūdo vagone buvusius tamsiaodžius ir užsieniečius, o šių metų sausį kita moteris Centrinės linijos metro užsipuolė šalia sėdėjusius azijiečius.

Rasistinis septynių minučių moters išpuolis buvo užfiksuotas telefono filmavimo kamera. Vaizdo įrašas internete pasklido sausio 24 dieną. Medžiagoje aiškiai matomas moters veidas, todėl jai greičiausiai nepavyks išvengti kaltinimų. Policija patvirtino, kad tiria „incidentą Centrinės linijos traukinyje tarp St.Paul's ir Mile End stočių. Pareigūnų teigimu, moteris plūdosi sausio 23-iosios vakarą. Jai galėtų būti tarp 40-50 metų.
Moteris nesirinkdama žodžių plūdo vyrus ir moteris. Dažniausiai jos vartojamas keiksmažodis buvo iš F raidės. Ji įžeidžiančiai klausinėjo, iš kur visi atvykėliai yra. Paįvairindama savo tirada įvairiais keiksmažodžiais ji svarstė, kad dauguma atvykėlių yra nelegalai. Vėliau ji užsipuolė šalia sėdėjusį vyrą. Tas pasakė, kad yra iš Pakistano. Moteris atrėžė: „Pakistaniečiai yra su... nevykėliai. 90 proc. jūsų yra nelegalai“. Vyras reagavo ramiai ir vis pasijuokdavo iš moters, o tai ją dar labiau siutino.
 
Vėliau moteris prikibo prie ją filmavusio vyro, bet paaiškėjo, jog jis britas. Vyras paklausė, kokios problemos kamuoja moterį. Ši atsakė šaukdama: „Anksčiau aš gyvenau Anglijoje, dabar gyvenu Jungtinėse Tautose“. Filmavęs vyras garsiai pasakė, kad moteriai derėtų mažiau vartoti alkoholio, nes nuo jos sklido stiprus kvapas.
 
Prieš išlipdama moteris dar spėjo iškeikti ir daugiau žmonių.
 

  

Žymos: Anglija, Londonas, Rasistinis išpuolis, Metro

Komentarai

Naujausi straipsniai