Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-04-15

Čiuoždama metro eskalatoriumi mergina sužalojo senolę

  
Čiuoždama metro eskalatoriumi mergina sužalojo senolę Jauna mergina trenkėsi į senyvą moterį, kuri nuo smūgio labai susižeidė.

Ankstyvo rytinio piko metu viename Londono metro įvyko nelaimingas atsitikimas, kurio buvo galima lengvai išvengti. Jauna mergina nusprendė nučiuožti tarp eskalatorių esančių barjeru ir sunkiai sužalojo senoję.

Kaip pranešė Standard.co.uk, ankstyvą ketvirtadienio rytą jauna mergina pastebėta čiuižianti barjeru žemyn North Greenwich metro stotyje. Mergina stipriai trenkėsi į eskalatoriumi besileidusią elegantiškai apsirengusią moterį.
Liudininkų teigimu, apie 70-ies moteris skriejo nuo judančių geležinių laiptų ir liko gulėti veidu į žemę. Mergina patyrė gilius riešo ir plaštakos įpjovimus ir greitosios pagalbos medikų buvo išgabenta į ligoninę.
 
„Jauna mergina trenkėsi į senyvą moterį, kuri nuo smūgio labai susižeidė. mergina taip pat patyrė sužeidimus ir verkė, ją guodė draugai. Prie moters stovėjo stoties darbuotoja. Daugelis pasipiktino merginos elgesiu ir teigė, kad ji turėtų būti suimta”, - pasakojo liudininkas Paulas Wolvertonas.
 
Londono Transporto Policija patvirtino, kad incidentas įvyko ketvirtadienį apie 7 val. ryto ir šiuo metu vyksta tolimesnis tyrimas.
 
Prieš kelis mėnesius „Youtube” pasirodė nesėkmingo bandymo nučiuožti metro eskalatorių barjeru video įrašas.
 
 
  

Žymos: Londono metro

Komentarai

Naujausi straipsniai