Tiesa.com, bbc.co.uk, dailymail.co.uk   |   2019-03-30

Chaosas Londono St Pancras stotyje: dėl ant stogo maklinėjusio ir Šv. Jurgio vėliava mojavusio protestuotojo buvo atšaukti visi Eurostar traukiniai 

  
Chaosas Londono St Pancras stotyje: dėl ant stogo maklinėjusio ir Šv. Jurgio vėliava mojavusio protestuotojo buvo atšaukti visi Eurostar traukiniai
© twitter nuotrauka

Eurostar turėjo atšaukti visas traukiniais šįryt turėjusiais vykti keliones dėl ant terminalo stogo užsikabarojusio ir Šv. Jurgio vėliava mostagavusio protestuotojo, nusivyliusio Brexito „išdavimu”.


44-verių metų amžiaus vyras apie 07:00 vietos laiku buvo areštuotas dėl traukinių eismo sutrikdymo.
Vakar keli tūkstančiai Brexito „išdavimu” pasipiktinusių Didžiosios Britanijos gyventojų žygiavo Downingo gatve bei rinkosi Parlamento aikštėje.
 
Juos įsiutino skaudus Theresos May pralaimėjimas vakarykščiame balsavime dėl jos parengtos išstojimo iš Europos Sąjungos sutarties Bendruomenių Rūmuose.
 
Britanijos Transporto Policija pirmų skambučių dėl ant bėgių laipiojančio vyro sulaukė apie 19:00 vakaro, tai reiškia, kad vienišas protestuotojas aplink Londono St Pancras stotį maklinėjo bent 12 valandų.
 
Eurostar iš ryto skelbė: „labai patariame šįryt nekeliauti”, o policijos tarnybos bandė prikalbinti vyrą nusileisti ant žemės.
 
Eurostar teigimu, jei jūsų kelionė buvo paveikta šio įvykio, pinigai už bilietą bus gražinti, taip pat bus galima pasikeisti šiandienos bilietus į tuos, kurie galios kitomis dienomis vyksiančiose kelionėse.
 
Stotyje įstrigę keliautojai socialiniuose tinkluose teigia, kad kelionės dar vis yra sutrikdytos.
 
Pietrytinę šalies dalį aptarnaujantys traukiniai taip pat buvo sutrikdyti rytmečio įvykių, nes aukštos įtampos linijose dėl saugumo turėjo būti atjungtas elektros tiekimas.
Nemažai žmonių įstrigo Briuselyje bei Paryžiuje, tad kilo visuotinis pasipiktinimas.
 
Viena iš socialiniame tinkle Twitter rašiusių keliautojų skelbė: „didelis dėkui Eurostar bei ponui Brexito šalininkui, sugadinote ne tik mano gimtadienį, bet ir likusį mano gyvenimą #atšaukite50straipsnį”.
  

Žymos: Protestas, brexit, 50 straipsnis, londono traukiniai, kelionės traukiniu

Komentarai

Naujausi straipsniai