Tiesa.com, metro.co.uk   |   2017-08-04

Chaosas ES oro uostuose

  
Chaosas ES oro uostuose
© Youtube.com
Jeigu įmanoma, kelionių geriau vengti.
Jau ne vienam keleiviui nepavyko pasiekti lėktuvo laiku dėl per ilgų eilių prie dokumentų patikros punktų.

Europos oro uostuose to dar nebuvo. Britų turistai ir kiti keleiviai įspėjami į oro uostus ES atvykti ne vėliau, kaip keturios valandos prieš numatytą skrydį, nes patikros postuose – chaosas.

Praėjusią savaitę ES patvirtino dar griežtesnius suvaržymus oro uostų keleiviams dėl sudėtingesnės patikros, kad būtų kontroliuojami teroro aktai. Būtent dėl to, kad keliaujant ES nereikia vizų, būtina atlikti nuodugnesnę keleivių patikrą, o tai reiškia ilgesnį laukimo laiką.
Nesibaigiančios gyvos žmonių eilės rikiuojasi didžiųjų Europos miestų, tokių kaip Ispanija, Portugalija, Prancūzija, Italija ir Belgija oro uostuose.
 
EasyJet, Ryanair ir British Airways’ oro linijos skraidinančios keleivius į ir iš šių vasarą populiarių miestų ragina keleivius beveik pusdienį praleisti oro uoste, mat jau ne vienam keleiviui nepavyko pasiekti lėktuvo laiku dėl per ilgų eilių prie dokumentų patikros punktų.
 
Specialistai ragina poilsiautojus rinktis mažiau populiarus maršrutus arba planuoti savo atostogas vėliau, nes šių žmonių srautų suvaldyti nėra kaip.
 
 
  

Žymos: Oro uostai, Chaosas, Transporto chaosas, keleiviai

Komentarai

Naujausi straipsniai