mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-13

Bridgende, Velse trijų metukų amžiaus mažylė penkias valandas praleido įkalinta mokykliniame autobuse

  
Bridgende, Velse trijų metukų amžiaus mažylė penkias valandas praleido įkalinta mokykliniame autobuse
© pixabay.com

Trimetė mažylė Mali Jones kelionės į darželio klasę Ogmore Vale pradinėje mokykloje Bridgende, Velse metu užmigo tarp sėdynių esančiame tarpe.

Autobusų kompanijos teikiančios paslaugas atstovas teigė, kad kompanija šokiruota įvykio, autobuso vairuotojas - prislėgtas. Apsišlapinusią ir mirtinai išsigandusią mergytę autobusui grįžus į kompanijos depo rado autobuso tvarkyti atėję valytojai.
Mali mama Amy Gibson pasakojo, kad iš baimės ir nebegalėdama susilaikyti mergaitė apsišlapino, šaukėsi valytojų pagalbos: „ačiū Dievui ji sveika”.
 
A. Gibson minėjo esanti labai nepatenkinta incidentu, jos dukrytė traumuota ir dar vis verkia. Dėl kompanijos, kurioje dirba, politikos mamai iki 16:00 vietos laiku nebuvo leista naudotis mobiliuoju telefonu.
 
Tik atėjus darbo pabaigai mama sužinojo, kad 11:00 valandą jai buvo pranešta apie dukrytės neatvykimą į mokymo įstaigą. Su mergaitės patėviu susisiekta nebuvo. „Tik sužinojusi skambinau policijai, šie mane patikino, kad jau buvo informuoti”.
 
Autobusų kompanijos atstovas spaudai teigė, kad kompanija įsigijo naują autobusą su CCTV kameromis, kuriame vaikus visada prižiūrės trys palydovai. Jis taip pat teigė, kad nuo šiol vaikams palikus autobusą kiekviena jo vieta bus apžiūrėta.
  

Žymos: Darželis, dingęs vaikas, mokyklinis autobusas

Komentarai

Naujausi straipsniai