Tiesa.com   |   cityam.com   |   2018-05-09

BMW atšaukia šimtus tūkstančių automobilių

  
BMW atšaukia šimtus tūkstančių automobilių
© Max Pixel nuotr.
BMW žada gedimus pašalinti greitai ir nemokamai.
Tam tikri BMW modeliai gali netikėtai sugesti dėl savaime – dėl virpesių bei korozijos – atsirandančių elektros sistemos trūkumų

Po dviejų žmonių žūčių pareikalavusios avarijos paaiškėjus BMW automobilių defektams, jų gamintojas atšaukia beveik trečdalį milijono mašinų.

Automobilių gamintojo bėdos prasidėjo po 2016-ųjų Kalėdų dieną netoli Londono įvykusios avarijos. Tądien Guilford’o mieste į medį rėžėsi automobilis, o juo važiavę sutuoktiniai žuvo.
Pradėjus įvykio tyrimą paaiškėjo, kad automobilis nuvažiavo nuo kelio siekdamas išvengti susidūrimo su prieš jį atskriejančiu nevaldomu BMW.
 
Atidžiau išnagrinėjus įvykio priežastis ėmė aiškėti, kad tam tikri BMW modeliai gali netikėtai sugesti dėl savaime – dėl virpesių bei korozijos – atsirandančių elektros sistemos trūkumų.
 
Dėl to automobilių gamintojas skelbia atšaukiantis 312 tūkst. mašinų, pagamintų nuo 2007 metų kovo iki 2011-ųjų rugpjūčio. Į šį sąrašą patenka BMW 1-osios ir 3-iosios serijų modeliai, taip pat Z4 ir X1 modeliai, varomi tiek dyzeliniu kuru, tiek benzinu.
 
Gamintojo atstovai žada susirasti šių automobilių savininkus ir pašalinti gedimus – tai esą užtruks vos porą valandų, o savininkams nieko nekainuos.
 
  

Žymos: Gedimai, bmw, automobilių gedimai

Komentarai

Naujausi straipsniai