Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2017-01-12

Baiminantis šiandien prognozuojamo sniego atšaukiami skrydžiai

  
Baiminantis šiandien prognozuojamo sniego atšaukiami skrydžiai Ketvirtadienio vakare iškris 2-5cm sniego.
Prognozuojama, kad atšiaurios oro sąlygos ketvirtadienį pakoreguos skrydžių grafiką, todėl prieš vykdami į oro uostą pasiriktinkite oro linijų informaciją, o kelionei skirkite papildomo laiko.

Londono metereologų teigimu, ketvirtadienio popietę sulauksime pirmojo šią žiemą sniego, kurio Londonas baiminasi kaip didžiausios katastrofos. Paskelbta, kad siekiant išvengti incidentų, Heathrow oro uoste jau atšaukti kai kurie skrydžiai.

„British Airways” kompanija šiandien jau atšaukė 60 skrydžių.
Manoma, kad oro eismo kontrolės centras apribos visus atvykstančius skrydžius nuo 15 val. Taip siekiama turėti pakankamai laiko nuvalyti sniegą nuo pakilimo ir nusileidimo takų.
 
Nerimaujama, kad apledės lauke stovintys lėktuvai, kuriuos gali tekti atšildyti. Tokiu atveju ketvirtadienio skrydžių grafike gali įsivyrauti dar didesnis chaosas, - pranešė Indipendent.co.uk.
 
„Prognozuojama, kad atšiaurios oro sąlygos ketvirtadienį pakoreguos skrydžių grafiką, todėl prieš vykdami į oro uostą pasiriktinkite oro linijų informaciją, o kelionei skirkite papildomo laiko”, - perspėti keleiviai.
 
Tuo tarpu Londono transporto vadovai teigia darantys viską, kad vakarop iškritus pirmąjam sniegui gatvėse nekiltų chaosas ir transporto spūstys.
 
„Dirbame ištisą parą, kad ketvirtadienio vakare atvėsus orams ir pradėjus snigti Londono metro, autobusai ir traukiniai nenustotų važiavę”, - sakė Londono transporto atstovas.
 
Londono metereologų tarnyba prognozuoja, kad ketvirtadienio vakare iškris 2-5cm sniego.
 
  

Žymos: Sniegas, Londono transportas, atšaukti skrydžiai

Komentarai

Naujausi straipsniai